GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2023 23:08   Güncelleme : 13-03-2023 23:08

Dj Koray Haluk Çağlar’ın Hayatı

Koray Haluk Çağlar, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde 12 Aralık 1989 tarihinde doğdu.

Dj Koray Haluk Çağlar’ın Hayatı

Koray Haluk Çağlar, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde 12 Aralık 1989 tarihinde doğdu. Aslen Sivaslı olan Çağlar, eğlenceli ve samimi bir ortam sunarak sevdikleri ile kutlama yapmak isteyenlere profesyonel bir DJ olarak hizmet veriyor. DJ Koray Haluk Çağlar markası altında 10 yıldan fazla bir süredir müzik dünyasında yer alan Çağlar, düğün, kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve doğum günü gibi özel günlerde çalıyor.

Organizasyonlar öncesinde müşterileri ile tanışarak hayallerindeki organizasyon hakkında bilgi edinen Çağlar, daha önce sahne aldığı organizasyonlardan kaydedilmiş görüntüleri müşterileri ile paylaşarak nasıl bir hizmet alacakları konusunda örnekler sunuyor. Müşterilerin düğün yapacakları mekanı inceleyerek sahne sistemlerini kurmakta ve performans öncesinde gerekli ayarlamaları yapmaktadır.

Müzik geçişlerinde herhangi bir boşluk bırakmamaya özen gösteren Koray Haluk Çağlar, sevdikleri ile eğlenmek isteyenlere en uygun tonlarda geçişler yapmakta ve oyun havalarıyla birlikte dans etmek isteyenlere hayallerinin ötesinde eğlenceli bir daveti sunmayı amaçlamaktadır. Titiz bir şekilde çalışarak müşterilerinin sorunsuz bir süreç yaşamalarını sağlayan Çağlar, İstanbul'da tanınan ve bilinen bir DJ olarak sevdikleri ile özel anlarını daha da renklendirmek isteyenler için hizmet vermektedir.

Instagram:

https://www.instagram.com/korayhalukcaglar/

Youtube:

https://www.youtube.com/@korayhalukcaglar