YAŞAM
Giriş Tarihi : 15-03-2023 11:21   Güncelleme : 15-03-2023 11:27

Güvenilir Oto Çekici

Güvenilir Oto Çekici

 

Merkez Oto Kurtarma; sektör içerisinde yetişen profesyonel çalışanları ile 2016 yılından beri hem İstanbul şehir içi hem de şehirlerarası hizmet veren bir firmadır. Bölgesi içerisinde en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağmaya çalışır. Her zaman en iyi hizmeti sunmak için çabalar. Kurulduğu yıldan beri verdiği oto çekici hizmeti ile günden güne kendi firma ismini geliştirir.

Teknolojinin gereklerini ve gelişimini takip ederek müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaya çalışan ve uygun fiyat teklifleri ile bütçe dostu olan Merkez Oto Kurtarma firması sektör içerisinde çoğunlukla tercih edilme sebebidir.  Müşterilerinin araçlarına zarar vermeden kaliteli bir hizmet anlayışını benimser. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Verdiği oto çekici hizmetinin uzmanlık gerektirdiğini bilir.

Merkez Oto Kurtarma Hizmetleri

Merkez Oto Kurtarma firması günün her saatinde müşterilerine 7/24 hizmet verir. Müşteri memnuniyeti firma için önemli olduğundan verdiği hizmetleri en kaliteli ve güvenilir şekilde yapmayı iddia eder.  Bünyesinde bulundurduğu çekici ve kurtarma arabalarının bakımlarını asla aksatmaz. Çağın teknolojik gelişimlerini takip ederek bu araçların ihtiyacı olan her şeyi bünyesine ekler.

Verdiği hizmetler içerisinde; müşterilerine ücretsiz teknik destek sağlamak, müşterilerine tüm hizmetlerini kurumsal bir anlayışla sunmak, müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışmak, yenilikçi fikirlerle arge çalışmaları sayesinde sektördeki gelişmeleri takip etmek, müşterilerine oto çekici hizmeti için en uygun fiyat tekliflerini vermek, Türkiye’nin 37 ilinde teknik destek noktası bulundurmak, 7/24 ulaşılabilir olmak gibi hizmetlerinin olduğu görülür.

İletişim: 0532 473 00 90