YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-03-2023 14:51   Güncelleme : 20-03-2023 14:51

Enmobi ile Kaliteli Mobilyalar

2014 yılında Bursa’da kurulan Enmobi mobilya sektöründe hizmet veren bir firmadır. İlk kurulduğu andan beri yapmış olduğu mobilyaların hem kaliteli hem de konforlu olmasını amaçlayarak üretir.

Enmobi ile Kaliteli Mobilyalar

2014 yılında Bursa’da kurulan Enmobi mobilya sektöründe hizmet veren bir firmadır. İlk kurulduğu andan beri yapmış olduğu mobilyaların hem kaliteli hem de konforlu olmasını amaçlayarak üretir. Kalite ve konforun adresi olması ile adından hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz ettirdiğinden rakiplerinden farklı olarak müşterilerinin her zaman en kaliteli ve dayanıklı ürünlere ulaşmasını amaçlar.

Kısa zamanda sektörde adını duyurmayı başaran ve tecrübelerini mobilya üretimi için yapan Enmobi yaptığı satışlar ile hem kendi gelirlerini arttırmayı hem de ihracatlar ile ülke ekonomisine destekte bulunmayı amaçlar. Ürünleri kaliteli ve son moda olan mobilya üretimlerinden oluştuğu için müşterilerinin zevklerine ve seçimlere hitap edecek her türlü ürün çeşitliliğini sunar.

Enmobi Koleksiyonları

Enmobi ürettiği çeşitli mobilya koleksiyonları ile müşterilerinin her türlü zevklerine hitap edecek ürünleri satışa çıkarır. Farklı yaşam biçimleri ve yaşam alanlarına aynı zamanda da kullanıcı farklılıklarına uygun olabilecek şekilde yaptıkları tasarımlar ile Enmobi hem insan sağlığı içine hem de çevre sağlığı için gerekli olan tüm önemleri alarak üretim yapar. Koleksiyonları içerisinde yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı, duvar ünitesi, köşe takımı, genç odası takımı gibi ürün çeşitliliği vardır.

Enmobi koleksiyonlarına bakıldığında müşterilerine her zaman kaliteli ve dayanıklı ürünlerin üretimini yaptığı görülür. Farklı kategorilerde ürettiği mobilyalarla müşterilerinin yaşam alanlarına zevklerini yansıtmaları için yardımı olur. Sadece burada saydığımız koleksiyonlar değil aynı zamanda tv ünitesi, konsol, berjer, dolap gibi daha bir sürü ürünlerinde üretimini yapmaktadır.