YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-03-2023 15:28   Güncelleme : 20-03-2023 15:28

Çelmo ile Mobilyada Kalite

Çelmo ile Mobilyada Kalite

Çelmo mobilya emek ve tecrübenin harlanması sonucu 1987 yılında kurulup 2002 yılında şirketleşerek marka patentini almıştır. Yıllardan beri süre gelen tasarım ve üretim faaliyetleri ile mobilya ürünlerini yıldan yıla çeşitlenerek geniş bir seçenek fırsatını müşterilerine sunar. Mobilya denince akla gelen her türlü detayın üretiminde kaliteli ve profesyonel ekibi ile yıllardır bu sektörde hizmet verir.

Farklı tarzlara hitap eden, estetik görünümlere sahip, kaliteli ve dayanıklı üretimleri ile hem yurt içi pazarlarında hem de yurt dışı pazarlarında farklı farklı satış noktaları ile müşterilerine hizmet verir. Uluslararası alanda kazandığı prestiji ile hem kendini geliştirmiş hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Global çapta adını duyurarak markasını daha da ileriye taşımayı vizyon edinmiştir.

Çelmo Koleksiyonları

Çelmo mobilya içerisinde farklı farklı kategorilerde üretimi yapılan mobilyalar vardır. Her türlü zevke ve bütçeye uygun olacak tasarımlarla üretilen dayanıklı ve konforlu mobilyalarının çeşitliliği müşterileri tarafından her zaman takdir edilir. Yemek odası takımı, yatak odası takımı, tv ünitesi, koltuk takımı gibi birçok ürün kategorisinde farklı tasarımları ile müşterilerine hizmet sunar.

Kaliteli ve konforlu alışveriş yapmak isteyen her müşterisine tavsiye edebileceği çok çeşitli yemek odası takımı, yatak odası takımı, köşe takımı, tv ünitesi gibi ürünleri ile insan ve çevre sağlığını önemseyen bir üretim yapar. Her an ulaşılabilir olduğundan istenilen her zaman Çelmo mobilya ile iletişime geçilerek iç rahatlığı ile alışveriş yapmak mümkündür.