YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-03-2023 13:04   Güncelleme : 22-03-2023 13:04

Ay Burcu Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Ay burcu denildiğin de insanların aklına ilk önce duygular gelse de genellikle sağlıkla ilgili durumları ay burcu yansıtır.

Ay Burcu Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Ay burcu denildiğin de insanların aklına ilk önce duygular gelse de genellikle sağlıkla ilgili durumları ay burcu yansıtır. Duyguları, çekiciliği, verimliliği yansıtan burç ay burcudur. Hislerimizin karşı tarafa nasıl aktarıldığını genellikle ayın diğer gezegenler ile nasıl açı yaptığına bakılarak yorumlanır. Bu da işte ay burcu hesaplama yöntemlerinden birdir. Yani ay burcu belirlendikten sonra diğer gezegenler ile yapılan açılara bakıldığında buradan yorumlar yapılır.

Ayın hareketleri de insanların ay burcunu etkiler. Mesela medcezir durumunda insanların duygusal değişimler yaşadığı bilinir. Ayın diğer gezegenler ile uyumlu olması yani yumuşak açılar yapması olumlu davranışları, uyumsuz olması da yani sert açılar yapması da olumsuz davranışları ifade eder diyebiliriz. Ay burcu hesaplama yöntemlerinin bulunduğu sitelerden bunları hesaplayarak herkes ay burcunu öğrenebilir.

Marvel Karakterleri

Marvel bir çizgi roman yapımcısı şirketidir. Marvel tarafından yapılan filmlerin karakterleri marvel karakterleri olarak anılır. Bu karakterler çocukluğumuzun, gençliğimizin hatta artık yetişkinlik çağımızın karakterleridir. Hepimizin hayallerini bir zaman süslemiş olan bu marvel karakterleri içerisinde iron man, hulk, yenilmezler, thor, örümcek adam gibi karakterler bulunur. Bu karakterler ve filmleri hakkında Ab Proje Yönetimi sayfasında bilgiler mevcuttur. Merak edilenlere buradan da ulaşılabilir.

AB Proje Yönetimi sayfası aynı zamanda farklı başlıkları ile de insanların ihtiyaçları olan konulara ulaşmalarını sağlar. Örneğin eğitim başlığı altında bulunan yazılardan ingilizce sunumları nasıl yapılır konusu öğrencilerin ilgi ile inceledikleri yazılardandır. Buradan istenilen her türlü bilgilere ulaşmak mümkündür.