YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-03-2023 14:01   Güncelleme : 23-03-2023 14:01

Konya Halı Alım Merkezi

Konya Halı Alım Merkezi

Özemek Mobilya uzun yıllardır Konya’da mobilya hizmeti vermektedir. Özemek Mobilya’nın temelleri 1970 yılında Konya’da atılmıştır. Özemek mobilyanın kurucusu Murat Erdemdir. Her geçen yıl verdiği hizmeti ve kaliteyi arttırmaktadır. Verdiği hizmet sayesinde şubelerine de her geçen yıl arttırarak hizmete devam etmektedir.

Mobilyalardaki kalite sayesinde Konya halı üretiminde Özemek halı mobilya büyüyerek tercih edilmeye devam etmektedir. Özemek Halı Mobilya birçok modeli ile farklı marka sayıları ve verdikleri hizmet her geçen gün daha fazla artmaktadır. Özemek Halı Mobilya’da 44 tescilli marka ile müşterilerine hizmet verilmektedir. Yaklaşık olarak 30 bini aşkın model ile kişilere birçok seçenek imkânı da sunulmaktadır.

Konya Halı Mağazaları

Özemek halı mobilya müşteri ağı ile satış miktarlarında artışa giderek teknoloji faaliyetlerini de yakından takip ederek birçok sektörde ürün satışı sağlayarak Türkiye’deki bütün il ve ilçeleri kapsayacak şekilde hizmet vermektedir. Konya halı mağazaları içerisinde en çok tercih edilen mağaza olmaktadır.

Konya halı center olarak Özemek mobilya 52 yıldır verdiği hizmet ile kalitesinden ödün vermeden müşterileri için memnuniyet ön planda tutularak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu şekilde 2.455 marka içerisinde birçok model ile sunduğu hizmet sayesinde tercih edilmeye de devam etmektedir. Tecrübeli çalışanları ile profesyonel hizmet vererek 52 yılını tamamlamıştır. Firma sitesi üzerinden de mobilya seçeneklerine bakılarak rahat bir şekilde karar verilebilmektedir.