YAŞAM
Giriş Tarihi : 03-04-2023 10:24   Güncelleme : 03-04-2023 10:24

En Uygun EMS Fitness Paketleri

En Uygun EMS Fitness Paketleri

Promed Fitness İstanbul’un öncü EMS fitness merkezlerinden birisidir. Deneyimli ve uzman bir kadro ile faaliyetlerini sürdüren Promed Fitness bünyesinde her bir sporcunun ihtiyacına göre oluşturulmuş özel EMS paketleri bulunmaktadır. Her bir paket içerisinde özel diyetisyen desteği ile birlikte farklı antrenman içerikleri yer almaktadır. 

EMS Fitness istanbul için sektöründe öncü güvenilir bir spor merkezi arıyorsanız Promed Fitness internet sitesine giriş yapabilir ve burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Promed Fitness uzun yıllardır uzman ve deneyimli bir ekip ile birlikte kişiye özel programlarla hizmet vermektedir. EMS teknolojisiyle birlikte her bir sporcu için özel olarak bir program planlanmakta ve bu programların takibi uzman bir ekip tarafından sürdürülmektedir. Kişilerin ihtiyacına göre hazırlanan özel planlar sayesinde hedeflenen sonuçlara kısa süre içerisinde ulaşılmaktadır.

İstanbul EMS Fitness

EMS fitness İstanbul alanında faaliyet gösteren Promed Fitness ile iletişime geçerek sizler de EMS hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Diğer adıyla elektriksel kas uyarımı adı verilen bu sistem sayesinde kasların daha hızlı ve daha kuvvetli geri dönüş yapmasını sağlayan bir antrenman programı edinebilirsiniz.

EMS sayesinde 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde saatlerce yapmış olduğunuz fiziksel antrenmanlara kıyasla çok daha hızlı bir sonuç alabilirsiniz. Özel antrenman kıyafeti ile uygulanan EMS ile etkin sporun keyfini çıkarabilirsiniz.