YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-04-2023 12:21   Güncelleme : 06-04-2023 12:21

Pubg Mobile Ne İşe Yarar?

Pubg Mobile Ne İşe Yarar?

Pubg mobile oyunu 2018 mart ayında piyasaya çıkmış bir video oyunudur. O günlerden bugüne oldukça fazla oyuncu sayısına ulaşan oyun tüm dünyanın en popüler video oyunlarından birisi olmayı başarmıştır. Bu oyun klasik olan PUBG deneyiminin resmi olarak mobil platformlara taşınmış halidir. Oyun tam olarak bir savaş oyunudur ve oyunun amacı hayatta kalmak için savaşmaktır. Oyuncular her ne olursa olsun yaşamda kalma savaşı vererek sağ kalmak zorundadır.

Oyunun temel kuralı böyledir. İki kişilik oynanabilen bu oyun yeri geldiğinde 100 kişiye kadar ulaşan kalabalık bir ekiple de oynanabiliyor. Oyun tüm oyun severler tarafından ilgiyle oynanmaktadır. Oyunda kazanılan sanal paralar ile oyuncular kahramanlarına farklı savaş kostümleri alabiliyor ve yine farklı şekillerde şu savaş malzemelerini satın alabiliyor.

 • Kurşun
 • Bomba
 • Enerji içeceği
 • Kask
 • Farklı silahlar
 • Savaş kostümü
 • Kozmetik ürünler

Tüm bu eşyaları oyuncular satın alarak oyunda sağ kalma mücadelesi verebilmektedir.

Pubg Mobile Hesap Satışı Oluyor Mu?

Pubg mobile oyununun oynanabilmesi için her oyuncunun bir pubg hesap açması gerekmektedir. Bu hesapla oyuncu oyuna katılım sağlayabilir. Oyun hiç kuşkusuz ki oyun piyasasına giriş yaptığı 2018 senesinden bu yana çok fazla ülkenin oyuncuları tarafından oynanmaktadır. Oldukça popüler olan oyun çok sayıda rekor kırmıştır.

Bu oyunda elbette ki kötü niyetli kişiler tarafından hesap çalma ve pubg hesap satış gibi yasal olmayan olayların yaşanması söz konusudur. Bu olayların yaşanmasının tek sebebi oyunun bu denli popüler olmasıdır. Haksız yere kazanç sağlamak isteyen kişiler tarafından oyunda yer alan hesapların çalınması farklı kişilere satılması oyunda birtakım hilelerin olması gibi sebeplerden dolayı hesap satışlarına yasak getirilmiştir. Bu elbette oyunun sağlıklı şekilde oynanabilmesi adına alınmış olan bir tedbirdir.

Özellikle bu sene 5. yılını kutlayan pubg mobile, yeni hesap açarak oyuna giriş sağlama konusunda oyun severlere kolaylıklar sunmaktadır. Kullanıcılarının bu hususta mağdur olmaması için avantajlı tekliflerle 5. senesini kutlamaktadır. Pubg oyunu kendini daha iyi bir seviyeye getirmek için sürekli yenilenmektedir. Oyunhanem.com sitesinden tüm oyun bilgilerini kolaylıkla alabilirsiniz. 

Pubg Mobile Hesap Açma Nasıl Olur?

Pubg mobile oyununa katılım sağlayabilmek için kullanıcı pubg hesabı açması gerekir. Bu oyunda kapatılan bir hesabın kullanıcısı farklı bir yeni hesap açmak isteyebilir. Yeni hesap açılması için izlenmesi gerekli adımlar şöyledir:

 • İlk olarak oyuna telefonunuzdan giriş yapmalısınız.
 • Var olan eski hesabınızdan çıkış yapmalısınız.
 • Oyunu yeniden başlatma moduna alarak farklı bir mail adresiyle veyahut facebook gibi bir bağlantılı hesap ile giriş sağlayabilirsiniz.
 • Ülke, bölge ve cinsiyet alanlarını doldurmalısınız.
 • Takma adınızı belirleyerek oluştur tuşunu kullanmalısınız.

Tüm bu adımları başarıyla tamamladıktan sonra yeni hesap aktif olacaktır. Oyunhanem.com sitesinden gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.