YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-04-2023 12:46   Güncelleme : 10-04-2023 12:46

Toplu Sms Ücretleri Ne Kadar?

Toplu sms göndermek için ayrıcalıklı birçok paket hazırlanmıştır. En büyük ayrıcalıkları ise kurum ve kuruluşların ürün ve hizmet tanıtımlarında ürün kalitesini ve markasını daha fazla kitleye tanıtarak müşteri potansiyellerini artırmak fırsatını yakalamışlarıdır.

Toplu Sms Ücretleri Ne Kadar?

 

Toplu sms göndermek için ayrıcalıklı birçok paket hazırlanmıştır. En büyük ayrıcalıkları ise kurum ve kuruluşların ürün ve hizmet tanıtımlarında ürün kalitesini ve markasını daha fazla kitleye tanıtarak müşteri potansiyellerini artırmak fırsatını yakalamışlarıdır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu olan BTK’nın yasal denetimleri ve izinleri doğrultusunda hazırlanır. Birçok toplu mesaj gönderme paketleri BTK’nın belirlediği fiyatlardan daha da avantajlı fiyatlarla hazırlanabiliyor. 

Ürününüzün markasını ve yaptığınız hizmetlerin herkes tarafından duyulmasını ve tüm çalışmalarınızı tanıtmak için etkili bir uygulama çeşidi olmakla mobil sms toplu mesaj uygulamaları kendi reklamınızı kendinizin yapmasına olanak sağlıyor.

İnteraktif Toplu Sms Gönderme Uygulaması

Başlangıç paketlerinin yanı sıra Kobi paketi, Mega Paket, Kurumsal paket olarak her bütçeye uygun paketleri ile ürün ve hizmet tanıtımınızda üstün bir reklam yatırım aracıdır. BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) lisansı ve garantisi ile hedef kitlenize çok hızlı bir şekilde ulaşma imkânı sunar. İnteraktif mobil toplu mesaj gönderme uygulaması, oldukça zahmetli deneyim ve disiplin isteyen yüksek maliyetli bir uygulama olarak avantajlı paketleri tüm bu maliyetleri sizler için avantajlı paketlere dönüştürür.

İnteraktif sms paketlerini inceleyerek 7/24 teknik desteklerden, Güvenli ödeme seçeneklerinden, İleri tarihli veya tekrarlayan toplu mesaj gönderme gibi imkânlardan faydalanabilirsiniz. Tamamen yasalarla korunan paketleri ile https://interaktifsms.com.tr/toplu-mesaj-gonderme/ sitesi ile pazarlamanızı daha aktif ve verimli hale getirebilirsiniz.