YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-05-2023 16:05   Güncelleme : 30-05-2023 16:05

Kripto Fiyat Oynaklığından Nasıl Kazanırsınız?

Kripto Fiyat Oynaklığından Nasıl Kazanırsınız?

 

Kripto para piyasası o kadar çeşitlendi ki yatırımcılar bundan her türlü yararlanabiliyorlar. Kripto para fiyatları oranlarının oynaklığı, alım satımlarda iyi bir kazanç elde etmenizi sağlıyor. Bu nasıl oluyor? 

Yatırımcılar, kripto platformlarında emir oluşturma (varlık satın alma veya satma) sıklığına göre değişen çeşitli stratejiler kullanır. Günde birçok kez veya 15 – 30 dakika aralığında veya birkaç hafta veya ay gibi uzun süreli bir süreç içerebilir. 

Her strateji, yatırımcıların bilgisine ve piyasa dalgalanmaları hakkındaki bilgilerine dayanır. Kripto para birimleri ve değerleri grafikler ile piyasa analizi yapılarak yatırımcıların kazanç elde etmesine yardımcı olabilir. Grafikler ve yatırımcıların deneyimi, bir sonraki adımda hızlı ve ağırlıklı kararlar vermelerini sağlar. Yatırımcılar kripto kuru oynaklığından bu şekilde para kazanırlar. 

Yatırım Yapmak İçin Günümüzün En Umut Veren Varlıkları

Bitcoin ve Ethereum gibi en popüler ve önde gelen varlıkların yanı sıra, yatırım yapmaya değer birkaç gelecek vaat eden proje var (mevcut kripto oranları parantez içinde belirtilmiştir):

  • Solana - SOL ($40,30);
  • Polcadot - DOT ($8,74);
  • Ripple - XRP ($0,364);
  • Carano - ADA ($0,51).

Neden bu projeleri seçtik? Cevabımız basit; çünkü özünde zengin bir teknolojiye sahipler ve geliştiricileri projelerini ölçeklendirmeyi amaçlıyor ve şimdiden onlar üzerinde çok çalışıyor. Ayrıca yatırımcılar kripto para fiyatı için yatırım yaparlar ve bu kriter bu projeler için gelecek vaat edicidir.

Proje seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Birkaç faktörü ana hatlarıyla açıklayalım:

  • Projenin özü ve kullanışlılığı;
  • Projenin yenilikçi olması;
  • Ortakları ve Yol Haritası (planlar ve ulaşmak istedikleri hedefler);
  • Aktif kullanıcı topluluğuna sahip olması;
  • Güvenilir kripto platformlarının olması.

Yukarıda belirttiğimiz kripto projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için White Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kripto piyasası hakkında birçok makale, kılavuz ve satın almak için en umut verici varlıklar hakkında daha fazlasını blog sayfamızdan okuyabilirsiniz. Tüm içerikler, Avrupa'nın en büyük borsalarından biri olan WhiteBIT borsası tarafından oluşturuldu. Bu nedenle, platformu gözden geçirmenizi ve satın almak istediğiniz varlık hakkında daha fazla bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.