YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-07-2023 14:58   Güncelleme : 25-07-2023 14:58

Sanal Numara Hizmetleri

Sanal Numara Hizmetleri

Web üyelikleri ve doğrulama işlemleri için sms onayına ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle de telefon numaralarının verilmesi gerekiyor. Ancak firma olarak kişisel numaraların verilmesini ortadan kaldırarak sanal numara ile onay aşamasının tamamlanmasını sağlıyoruz. Böylelikle üyelik işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanarak web sitesi ve uygulamalar dilenilen şekilde üyeliklerle kullanılabiliyor.

Sanal Telefon Numarası Hizmeti İçeriği

Web üyeliklerini kolaylaştırmak için sanal numara alma yolunu seçecek kişiler hizmet içeriğimizi merak ediyorlar. Sanal telefon numarası hizmetimiz bakiyenin yüklenmesi, numaranın alınması ve numaranın onay için kullanılması şeklinde gerçekleşiyor.

Sanal telefon numaraları tek kullanımlık olarak sunuluyor. Bu nedenle firmamızdan alınan numaraların farklı bir amaç için kullanılması mümkün olmuyor.

Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Uygulama ve web üyelikleri onayı için fake numara alma işlemini firmamız aracılığıyla dakikalar içerisinde numarayı alarak doğrulama yapabiliyorlar. Numaranın alınabilmesi için uygulama tercihinin yapılması yeterlidir. Uygulama tercih edildikten sonra bakiye yüklemesi yapılır.

Bakiye yüklemesinin ardından numara teslim alınır. Teslim alınan numara kişiye özel olarak belirlenen yurt dışı numarasıdır. Bu numara ilgili uygulama için kullanılır. Bu aşamada ise üyeliğin yapılması gerekir. Üyelik yapılırken bu numaraya onay kodu gönderilir ve onayın alınması ile üyelik tamamlanır. Onay işlemleri için yurt dışı numaraları tercih edildiği için de Türkiye numaralarıyla karşılaşmak gibi olaylar yaşanmaz.

Sanal Telefon Numarası Hizmetinin Avantajları

Firmamız hizmetiyle satın alınan sanal telefon numaraları kişiler için avantajlıdırlar.

Sanal telefon numaralarının sağlayacağı avantajların şöyle sıralanması mümkündür;

 • Kişisel cep numarasını vermeden sms onay işleminin yapılmasını sağlar.
 • Ucuz fiyatlarla tek kullanımlık numaranın alınmasını ve üyeliklerin tamamlanmasını sağlar.
 • İnsanların yaygın kullandıkları uygulamalar için sms onayının alınmasına imkân tanır.
 • Sanal numaralar sayesinde kişisel bilgiler verilmediği için güvenlik tehlikesi oluşmaz.
 • Üyelik onayı sağlayacak numaraların istenilen saat aralığında satın alınması mümkündür.

Satın alınan sanal telefon numaraları için ödemeler bakiye yükleme yolu ile yapılır. Bunun için sitemize giriş yapmak gerekir. Kayıt olan kişiler eposta adresi ve şifreleri ile giriş yaparak bakiye yükleyip onay kodları alabilecekleri numaraları kullanabilirler.

Sanal Telefon Numarası Alınabilecek Uygulamalar

Firmamız sanal numaralarla mobil onay hizmetini popüler uygulamalar için sunar. Her uygulama için ayrı numaralar kullanılır. Bu nedenle müşterilerimizin uygulama belirledikten sonra numaralarını almaları mümkündür.

Sanal telefon numarası alınabilecek uygulamalardan bazıları şunlardır;

 • Yandex
 • Facebook
 • Twitch
 • Microsoft
 • Ebay
 • Twitter
 • Amazon
 • Tiktok
 • Apple
 • Telegram

Bu uygulamalar için sanal telefon numarası alan kişiler gerektiği durumlarda canlı destek imkanımızdan yararlanabilirler. Ekibimiz sorular için 24 saat hizmet sunar ve böylelikle sanal numaraların üyelik onayları için rahatça kullanılmasını sağlar.

Uygun Fiyatlı Sanal Telefon Numarası Hizmeti

Twitter, Yahoo, Google veya TikTok gibi uygulamalarda üyelik onayını sağlayacak sanal telefon numarasını alacaklar için ücret önemli bir konudur. Ücret konusunda müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Bunu da uygun fiyatlı fake numara satarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede her müşterimizin kendi telefon numaralarını vermek zorunda kalmadan istedikleri uygulamalarda üyelik elde etmelerini sağlıyoruz.

Uygun fiyatlı sanal telefon numaralarımız Bakiye Yükle bölümünden ödemeleri yapılarak elde edilebiliyor. Ödeme aşamasında ise müşterilerimiz isterlerse banka kartlarıyla isterlerse kredi kartlarıyla ödeme seçeneğini tercih edebiliyorlar. Güvenli gerçekleşen ödemelerin ardından kart bilgileri kesinlikle başka yerlerde kullanılmıyor ve kişilerin kart güvenlikleri sağlanıyor.

Sanal Telefon Numarası Almak İçin Neden Smsonay.org?

Sms onayı almak için sanal telefon numaraları birden fazla sitede satışa sunuluyor. Ancak her sitenin güvenilir olduğunu söylemek mümkün olmuyor. Buna rağmen firmamız tarafından kurulmuş olan site güvenliği ile kurulduğu günden beri sms onayı için tercih edilen site olmayı başarıyor.

Ödeme işlemlerinin güvenle yapılması, kişisel telefon numarasını vermeye gerek kalmaması, kredi kartı bilgilerinin paylaşılmaması ve uygun fiyatlı numara satışları sayesinde firmamız dikkat çekiyor. 25 bin üzerinde müşterilerimizin olumlu yorumları yeni satın alımlarda müşterilerimize fikir veriyor.

Facebook, Twitch ve Instagram gibi uygulamalar için sms onayına ihtiyaç duyuyorsanız sanal telefon numarası alarak kendi numaranızı vermekten kurtulursunuz. Sanal telefon numarası hizmetimizi almayı tercih ederseniz firmamızın web site adresi https://smsonay.org şeklindedir. Kayıt olarak veya üye girişi yaparak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.