YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-08-2023 10:05   Güncelleme : 12-08-2023 10:05

Starbor Borlu Yalıtım

Starbor Borlu Yalıtım

 

Enerji verimliliği ve çevre dostu çözümler önemli bir konu haline gelmiştir. Bor tuzlarından elde edilen geri dönüştürülmüş üçüncü hamur kağıdıyla üretilen STARBOR, ısı yalıtımı alanında mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Tamamen yerli ve milli olan bu inovatif malzeme, doğal yapısıyla çevreye zarar vermez ve kanserojen maddeler içermez.

STARBOR, sahip olduğu lifli yapısı sayesinde üstün ses yutuculuk özelliğine sahiptir. Yazın sıcağından kışın soğuğuna, dışarıdaki gürültüden iç mekânları korurken, alev yürütmez, damlama yapmaz ve boğucu gaz çıkarmaz. Yangın geciktirici özelliği sayesinde de güvenli bir yaşam alanı oluşturur.

Ekonomik ve dayanıklı yalıtım

Borlu yalıtım STARBOR, sadece yüksek performanslı yalıtım sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ekonomik bir tercihtir. Tek kalemde birden fazla yalıtım değeri kazandırarak enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır. Dayanıklı yapısı sayesinde 60 yıla kadar uzun bir ömre sahip olan STARBOR, neme karşı direnç gösterir, küf oluşumunu engeller ve zamanla bozulmaz. Uygulama alanında şeklini alarak yekpare bir yalıtım sağlayan STARBOR, ısı ve ses köprüsü oluşumunu engeller. Ayrıca haşerat barındırmaz ve uygulama alanının ömrünü uzatarak yatırımınızı korur.

Starbor'un benzersiz borlu yalıtımı sayesinde çatınızdaki ısı kaybını önlemek artık mümkün. Starbor, özel makinelerle püskürtülen bir yalıtım malzemesi olarak çatınıza maksimum verimli bir koruma sağlar. Bu çevre dostu çatı yalıtımı ile yapınızı kışın soğuğundan ve yazın sıcağından koruyabilirsiniz. Üstelik Starbor'un lifli yapısı, etkileyici ses yutuculuk özelliği ile iç mekânınızı sessiz ve huzurlu bir hale getirir.