YAŞAM
Giriş Tarihi : 17-08-2023 17:57   Güncelleme : 17-08-2023 17:57

Tunay Akdağ

Tunay Akdağ

Başarılı iş yaşamıyla dikkatleri üzerine çeken ve güzellik sektörünün konuşulan isimlerinden biri olan Tunay Akdağ, 1980’da Kayseri ’de doğdu. Tunay Akdağ Güzellik Merkezi Yöneticisidir. 2009’dan beri bu sektörde faaliyetlerini sürdüren Tunay Akdağ Güzellik Merkezi, Ankara Çayyolu ‘nda bulunan merkeziyle bu alanda kurumsal kalitede hizmet veriyor.
Daha önce Güzellik alanında ki özverisi ve müşteri memnuniyetleri ile de sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmayı başaran Tunay Akdağ, bu tür memnuniyet ve yeniliklerin devam edeceğini söyledi. Özellikle pandemi döneminde daha büyük önem kazanan hijyen konusunda profesyonel bir ekiple çalıştıklarını belirten Tunay Akdağ, son derece titiz bir şekilde çalışmalara devam ettiklerini kaydetti.
Pandemi döneminden de önce ekstra hijyen koşullarına dikkat ederek müşterileri ağırladıklarını söyleyen Tunay Akdağ, Daha önce Güzellik  Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj eğitimleri ile   büyük beğeni toplayan , bu süreçte yaptığı açıklamalarında güzellik sektörüne damgasını vuracak işlere imza atacaklarını dile getirmişti.
Akdağ, pandemi sonrasında güzellik sektörünün geleceği konusunda en sağlam adımları atan marka olduklarını belirtti. Başarılı PMU Artist Tunay Akdağ tarafından profesyonel şekilde yönetilen Tunay Akdağ Güzellik Merkezi, Türkiye çapında şubeleşeceğini de duyurmuştu. Güzellik merkezi şubeleşmesi ile ilgili konuşan Tunay Akdağ, “Güzellik merkezlerinde doğru anlatım, aktarım, işlem en dikkat edilmesi gereken bir husustu zaten. Pandemi ve  sonrasında oluşan korkuyu dürüst ve steril işlem önceliği ile çalışan personel eğitimi ile  artık hayatın ve güzellik sektörünün her alanında öncelik durumunda.” ifadelerini kullandı.