TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 28-04-2016 16:35   Güncelleme : 28-04-2016 16:35

Vestel'den Mükemmel Bir Uygulama Geliyor

Vestel bu sefer ismini kullanarak yepyeni bir uygulama ile gündeme oturdu. Bu uygulamayı yapmalarının amacı ise Türkiye'de bisiklet kullanımını arttırmak ve bunların hayatlarını kolaylaştırmak. Uygulamanın ismi ise ''Bisikletim VBen''.

Vestel'den Mükemmel Bir Uygulama Geliyor

Vestel çığır açacak bir uygulama ile gündeme düştü. Edinilen haberlere göre Vestel yepyeni bir uygulama geliştirdi. Uygulamanın ismi ise ''Bisikletim VBen'' oldu. Vestel yaptığı açıklamalara göre, bu uygulama ile bisiklet kullananların çoğalmasını ve bu kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedef aldı.


Uygulama ile Türkiye'de yer alan bisiklet yollarından tehlike yaratabilecek bir çok alana kadar bir çok içeriği sürücülerinin kullanımına sunmaktadır. Bisiklet severler, uygulamanın sayesinde 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nu da takip edebilecek.

 

UYGULAMADA YER ALAN BAZI ÖZELLİKLER 

Uygulamayı kullanan bisiklet sürücüleri, uygulama sayesinde kendilerinin hesaplarını oluşturarak arkadaşları ile iletişimi kolay bir şekilde kurabilecekler. Ayrıca bununla birlikte etkinlik oluşturabilecek ve daha önceden oluşturulan etkinliklere katılım sağlayabilecekler. Uygulamada bisiklet sporu hakkında çok yararlı bilgilerde yer alacak. Türkiye'de yer alan tüm bisiklet yollarına ve bisiklet klüplerine erişim sağlanabilecek. Ayrıca uygulamada ek olarak gruplar, rotalar, sosyal, profil, antrenmana başla, takvim, bisiklet haritası ve bisiklet tüyoları gibi bir çok sekme yer almaktadır. Bunlar sayesinde bisiklet ve uygulama kullanıcıları, sürüş noktalarında ve ya istedikleri yerdeki tehlikeli noktaları anlık olarak görebilmektedir. Acil durumlarda ise ulaşabilecekleri bölgelere en yakın önemli noktaların tespitini sağlayabiliyorlar.