Terör Örgütünün Son Kanları Akıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Menderes Havaalanı'nda yaptığı konuşmada terör örgütü ile ilgili önemli gelişmeleri vatandaşlara aktardı.

Terör Örgütünün Son Kanları Akıyor
Terör Örgütünün Son Kanları Akıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de yer alan Adnan Menderes Havaalanı'nde yaptığı konuşmada terör örgütüne değindi. Adnan Menderes Havaalanı'nda gerçekleştirdiği konuşmada, vatandaşlar pürdikkatle dinledi. Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü ile ilgili olarak, son çırpınışlarda olduklarını ve bunlardan sonra gelecek olanlarında bu hale geleceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı şu sözlerini vatandaşlara iletti: ''Bölücü terör örgütü son çırpınışlarını yaşamaktadır. Bunların yolundan gelen herkesin sonu aynı olacaktır. Bu adamlara sorulacak en güzel soru şudur, bizim geçmişimizde kan yok ya sizin geçmişinizde? Siz ki Menderesi ipe gönderenlerin ta kendilerisiniz. Onun yanında bulunan iki arkadaşınıda aynı şekilde ipe gönderenlerin ta kendisisiniz. Biliyorum ve aynı zamanda inanıyorumki bu İzmir bu ifadelerin hesabını elbet en yakın zamanda soracaktır''.

Cumhurbaşkanı Erdoğan köşeye sıkışmış terör örgütüne şu sözlerini gönderdi: ''Kaçacak hiçbir yerleri yok. ülkemiz huzur dolana kadar, terör örgütünü bitirmeye yönelik olan bu operasyonlar durmayacak. Ya silahlarını gömüp üzerine beton çekecek ve bize koordinatlarını verecekler ya da bu ülkeyi terk edip gidene kadar sizi bitireceğiz'' şeklinde konuştu.

 

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...