CHP'nin Teröristleri Zİyareti Doğrulandı

CHP'nin teröristleri ziyareti son günlerde gündeme oturdu. Konuyla alakalı olarak Adalet Bakanı Bekir Bozdağ açıklama yaptı. Açıklamasına, ''CHP'liler daha önceden cezaevinde 81 teröristin ziyaretine gitti'' sözlerini ekledi.

CHP'nin Teröristleri Zİyareti Doğrulandı
CHP'nin Teröristleri Zİyareti Doğrulandı

CHP'lilerin teröristleri ziyareti çok konuşuldu fakat bu konuda net bilgiler yer almamaktaydı. Sonrasında konuyla alakalı olarak Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP'lilerin cezaevinde yatan 81 teröristi ziyaret ettiğini açıkladı.

CHP'li Kılıçdaroğlu ise çıktığı tarafsız bölge programında bazı açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu konuşmasında, ''Biz kadına da saygı duyarız, çöpten kağıt toplayan insana da saygı duyarız. Kimin sorunu varsa ilgilenir ve hiç ayrım yapmayız. Biz hastanede hasta yatan terör örügütünede gittik, hapiste yatan terör örgütünede gittik'' sözlerine yer verdi.

 

ZİYARETLERİN HEPSİNİ GÖREBİLİYORUZ

Adalet Bakanı Bozdağ konuşmasında, ''Cezaevinde yatan hükümlü ve tutukluları milletvekillerinin ziyaret edebilmesi için bize bir dilekçe vermeleri gerekiyor. Daha sonrasında onay veriliyor ve yapılan bütün ziyaretler tarafımızda kayda alınıyor. Bu yüzden bütün ziyaretlerin listesi bulunmaktadır. Bütün bu tartışmalar ortaya çıkınca ben kayıtları kontrol ettim. Acaba CHP'li milletvekilleri gerçekten teröristleri ve diğer terör örgütü üyelerini ziyaret etmişmi etmemişmi diye merak ettim. Sonuçlar ise şaşırtıcı oldu. CHP'li milletvekillerinin 2016 yılı içerisinde toplam 81 tane terör örgütü üyesini ziyaret ettiği gözükmektedir. Bunların içerisinde 19 tane KCK terör örgütü üyesi, 7 tane DHKP-C terör örgütü üyesi, 43 tane bölücü terör örgütü üyesi ve son olarak 12 tane THKPC terör örgütü üyesi yer almaktadır'' sözlerine yer verdi.

 

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 muharrem orucu ne zaman başlıyor kaç gün tutulur?
2019 muharrem orucu ne zaman başlıyor kaç gün tutulur?
Mansur Yavaş belediye ihalesini canlı yayınla halka açtı
Mansur Yavaş belediye ihalesini canlı yayınla halka açtı