Her Yerde Aranan Seri Katil Yakalandı

3 kişiyi öldürdükten sonra ortalıktan kaybolan seri katil Atalay Filiz uzun zamandır aranıyordu. Seri katil İzmir ilinde bir parkta yaka paça yakalandı.

Her Yerde Aranan Seri Katil Yakalandı
Her Yerde Aranan Seri Katil YakalandıTahir Yavuz

İstanbul ve Ankara illerinde toplamda 3 kişiyi öldüren ve sonrasında ortalıktan kaybolan Atalay Filiz uzun zamandır aranıyordu. Seri katili yakalamak için özel bir ekip kurulmuştu. Atalay Filiz İzmir'de yer alan Menderes ilçesindeki bir parkta yakalanarak gözaltına alındı.

Önceleri 2013 yılında Tübitak'ta çalışmakta olan Göktuğ Demiraslan ve Rus sevgilisi Elena Radchikova'yı öldürdüğü bilinmektedir. En son ise 27 Mayıs tarihinde tarih öğretmeni olan Fatma Kayıkçı'yı öldürdü. Zanlının bu kişileri neden öldürdüğü henüz bilinmemektedir.

Seri katil Atalay Filiz polis tarafından her yerde didik didik aranırken 29 Mayıs tarihinde İzmir'e geldiği belirlenmişti. İzmir'de bir internet cafede 4 saat zaman geçirdiği ve ardından 30-31 Mayıs tarihleri arasında bir üniversite öğrencisi ile anlaşarak gecelik oda kiraladığı ve burada kaldığı öğrenildi. Üniversite öğrencisi ve internet cafe sahibi ise o kişinin seri katil olduğunu televizyonda haberleri izledikten sonra fark ettiklerini dile getirdiler.

Elde edilen bilgiler polisi İzmir'de arama yapmaya yönlendirdi. Bu süre zarfında bir çok ihbar geldi ve hepsi titizlikle değerlendirildi. Polis ekipleri en son İzmir'de yaptıkları arama çalışmalarında Atalay Filiz'i, Menderes ilçesinde yer alan bir parkta yakaladılar.

 

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!