Camii Duvarına Haç İşareti Çizip Kaçtılar

Balıkesir'de bir Camii'nin duvarına kimliği belirlenemeyen kişi ve ya kişiler tarafından haç işareti çizildi. Sabah namazına gelen vatandaşlar durumu fark edince polise haber verdiler. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Camii Duvarına Haç İşareti Çizip Kaçtılar
Camii Duvarına Haç İşareti Çizip KaçtılarTahir Yavuz

Balıkesir ilinde Camii'nin duvarına kimliği belirlenemeyen kişi ve ya kişiler tarafından haç işareti çizildi. Sonrasında ise kaçtıkları belirlendi. Çizilen haç işareti sabah namazına gelen vatandaşlar tarafından fark edildi. Olay yerine gelen polisler ise araştırma başlattı.

Akıllara durgunluk veren olay Turhanbey Mahallesi'nde yer alan Camii'de yaşandı. Sabah namazına gelen vatandaşlar haç işaretleri ile yazılan yazıları görünce polise haber verdiler. Olay yerine gelen polis ekibi yazılan yazıyı siyah sprey boya ile karaladı. Ardından ise olay ile ilgili soruşturma başlatan polisler yazıyı yazan kişi ve ya kişilerin bulunması için çalışma başlattığını vatandaşlara bildirdi.

Öte yandan bazı kişiler bunu çocukların şaka olarakta yapabileceğini belirtti. Mahallede daha önceden böyle bir durumun yaşanmadığı fakat mahallede yer alan bazı kişilerin böyle birşey yapabileceğininde söz konusu olduğunun altı çizildi.

 

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!