GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2016 20:17   Güncelleme : 24-06-2016 20:17

Kocaeli'de Aynı Aileden 4 Kişi Hayatını Kaybetti

Afyonkarahisar-Konya karayoluna ait Dinar çıkışında saat 15.00 civarlarında Antalya ilinden Konya'ya doğru yol alan bir araç kaza yaptı. Kaza yapan aracın içerisinde sıkışan 4 kişi hayatını kaybetti.

Kocaeli'de Aynı Aileden 4 Kişi Hayatını Kaybetti

Afyonkarahisar-Konya karayolunda Dinar çıkışında saat 15.00 civarlarında Mustafa Navruz'un kontrolündeki bir otomobil kaza yaptı. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda araç, reklam panosunu taşıyan bir duvara çarptı. Ağır hasar alan araç hurdaya dönerken içinde sıkışan sürücü Mustafa Navruz (39), Selim Navruz (19), Miraç Yiğit Navruz (11) ve Emin Navruz (2) hayatını kaybetti. Ayrıca Şerife Navruz ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

ARAÇ HURDAYA DÖNDÜ

Reklam panosuna çok sert bir şekilde çarpan araçta bulunan ve aynı aileden olan 4 kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Kazanın ardından olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. 30 yaşında ve ağır bir şekilde yaralanan Şerife Navruz olay yerindeki ambulans ile Isparta Süleyman  Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi. Araçta sıkışara hayatını kaybedenler ise araçtan çıkarıldıktan sonra Dinar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

TAHİR YAVUZ