Bolu Dağı Tünel Kesimi 87 Kamera İle Gözetlenecek

Bolu Dağı Tünel Kontrol Merkezi 87 kamerayla izlenecek olası aksaklıklara karşı anında müdahale edecek.

Bolu Dağı Tünel Kesimi 87 Kamera İle Gözetlenecek
Bolu Dağı Tünel Kesimi 87 Kamera İle GözetlenecekYunus Budak

Tem Otoyolu Bolu Dağı Tünel Merkez Bakım İşletme Şefi Murteza Beşiroğlu'nun yaptığı açıklamada, Tem Otoyolu'nun Bolu kesimindeki bayram trafiği 87 kamerayla izlenerek olası aksaklıklara karşı anında müdehale yapılabilecek denildi.

Bayram dolayısıyla Tem Otoyolu özellikle yoğun olduğundan dolayı, kameralı takip sayesinde kaza, yolda çıkan veya yolda kalan ve trafik yoğunluğuna neden olan unsurlar anında tespit edilerek hızlı müdahale sağlandığını anlatan Beşiroğlu,''Bayram tedbirleri kapsamında ekip ve personel sayımızı arttırdık. İtfaiye ekiplerimiz, kurtarıcılarımız ile otoyolda günlük 8 ekip ve 28 personelle hizmet veriyoruz.'' dedi.

EMNİYET EKİPLERİ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ

Beşiroğlu, diğer bir açıklamada ise şunları söyledi:'' Herhangi bir olumsuz söz konusu olduğunda kontrol merkezinde görev yapan arkadaşımız doğrudan emniyet ekipleriyle koordineli çalışarak, trafik ekipleri ve emniyet birimlerini uyarak bölgeye yönlendiriyor.

Aynı zamanda tünel giriş ve çıkışında plaka tanıma kameralarımız da var. Tünel içerisinde radarda bulunmaktadır. Hız sınırlarına mutlaka uymalarını isteriz sürücülerin'' şeklinde ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!