TSK, IŞİD Ve PKK'ya Nefes Aldırmıyor

Türk Silahlı Kuvvetleri terör örgütü IŞİD ve PKK'ya darbe üstüne darbe yaptı. Terör örgütüne yapılan darbelerle, nefes dahi alamadılar.

TSK, IŞİD Ve PKK'ya Nefes Aldırmıyor
TSK, IŞİD Ve PKK'ya Nefes AldırmıyorTahir Yavuz

Terör örgütü IŞİD'in Türkiye'ye saldırı hazırlığında olduğu tespit edildi. Suriye'nin kuzey bölgesinde böyle bir hazırlık içerisinde olan terör örgütü IŞİD hedeflerine, TSK ve koalisyon uçakları tarafından saldırı düzenlendi. Düzenlenen saldırıda IŞİD hedefleri başarılı bir şekilde imha edildi.

PKK HEDEFLERİ HAVADAN VURULDU

Türkiye'ye saldırı hazırlığında bulunan terör örgütü PKK'nında belirlenen hedefleri vuruldu. Hedefler Türk jetleri tarafından imha edildi.

Suriye'nin kuzeyinde Türkiye'ye saldırı hazırlığında bulunan PKK ve IŞİD hedefleri tek tek imha edildi. Bu bölgede terör örgütüne ait silah mevzileri, Katyuşa ve Havan silahlarının bulunduğu 68 hedef, TSK tarafından kullanılan fırtına obüsü, ÇNRA atışları, koalisyon uçakları ve Türk jetleri ile yapılan 4 hava harekatı ile yerle bir edildi.

Düzenlenen operasyonda 14 terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi. Ayrıca 3 araç ve bir binada imha edildi. Ayrıca Metina'ya hava harekatı düzenlendi. Türk hava Kuvvetleri'ne ait uçaklar bu bölgeye bağlı bulunan hedefleri birer birer imha etti. Bölgelerden gelen anlık istihbaratlar hemen değerlendirilerek savaş uçakları tarafından imha edilmektedir.

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!