Bazı TV Kanallarına İtibar Etmeyin

Ara kazan, kazı kazan ve bilmece yöntemleri ile insanlara para kazanma vaat eden ve bu şekilde programı aramalarını sağlayan kişilere itibar edilmemesi gerekmektedir.

Bazı TV Kanallarına İtibar Etmeyin
Bazı TV Kanallarına İtibar Etmeyinibrahim BUDAK

Son zamanlarda karşımıza çıkan bazı tv programlarında bilgi soruları sorarak ve değişik yarışmalar ile para dağıttığını dile getiren kanallar çıkmaktadır. Genelde bilmece, kazı kazan ve ara kazan tarzı başlıklar ile yayın yapmaktadırlar. Bu kişiler basit bazı sorular sorarak, arayan kişinin bilmesi sonucunda para ödeyeceklerini belirtiyorlar. Ayrıca canlı yayın olduğuda söylenmektedir.

Bu tarz yarışmalar ile ve bilenlere verdiği paralar öne sürerek insanların bu programı aramasına teşvik etmektedirler. Bu şekilde çok yüksek arama ücretleri ile arandığında, arayan kişi değilde programı sunanlar ciddi para kazanıyorlar. Yani kısaca bu programlar size para vaat ederek aramazını sağlıyorlar fakat para kazanan siz değil onlar oluyor.

Bazı duyarlı vatandaşlar ise bu tarz programların kaldırılmasını ve şikayet edilmesini istemektedirler. Bu şekilde insanların umutlarıyla oynandığını belirten vatandaşlar yetkili kişilerin bu olaya bir an önce el atmaları gerektiğini belirtmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hacer Nur     0000-00-00 Bunlar iflağ olmaz. Bizim insanlarımızda da saflık var
Hancerli     0000-00-00 Son gunlerde takilir oldum bildigin insan akli ile oynanan bir dolandicilik. Her hangi birine para verdikleri falan da yoktur. Dahili hattan sahte aramalarla arayan sazanlari yoluyorlar sonrada kendi aramalardan birine bildiniz yapiyorlar. Cevap verenlere sormuyor sunucu neyi farkli diye
ibrahim budak     2016-07-07 ayrıca her iki tabloda tek rakam 9 numara onuda göremeyecek kadar bizleri abtal mı zannediyorlar acaba.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!