İsmail Köybaşı Artık Fenerbahçe'de

İsmail Köybaşı'nın sözleşmesi Beşiktaş'ta sona erdi. Beşiktaş Köybaşı'na yeni teklifte bulunmayınca devereye Fenerbahçe girdi ve İsmail Köybaşı ile anlaşma sağladı.

İsmail Köybaşı Artık Fenerbahçe'de
İsmail Köybaşı Artık Fenerbahçe'deTahir Yavuz

İsmail Köybaşı'nın sözleşmesi Beşitaş'ta idi.Beşiktaş, Köybaşı ile olan sözleşmesinin bitmesinin ardından yeni bir anlaşmaya yaklaşmadı. Boş durmayan Fenerbahçe ise Köybaşı ile anlaşma sağladı.

İsmail Köybaşı Beşiktaş'a 2009 yılında Gaziantepspor'dan geldi. Siyah-Beyaz forma giyen oyuncu 6 sezonda toplam 2 şampiyonluk yaşadı. 2015 yılında ise teknik direktör olan Şenol Güneş'in en sevdiği önemli isimler arasında yer almıştı. Beşiktaş'da toplamda 27 lg maçında forma giydikten sonra ise şimdi Fenerbahçe ile anlaşma sağladı.

BONSERVİS BEDELİ ÖDENMEYECEK

Fenerbahçe UEFA ile yaptığı anlaşmada serbest oyuncu olan İsmail Köybaşı için  bonservis bedeli ödemeyecek. Yönetim bu sene mali konulara çok dikkat etmektedir.

İsmail Köybaşı için yıllık 1 milyon 750 bin Euro teklif yapıldı. Elde edilen bilgilere göre milli youncu Fenerbahçe ile bonservis bedeli almadan sözleşme imzalayacak. 4 yıllık bir sözleşme olacağı haberlerimiz arasında yer almaktadır.

BEŞİKTAŞ İLE YOLLARI AYRILDI

Beşiktaş ile sözleşmesi biten İsmail Köybaşı'nın ayrılığı resmileşti. Sözleşmenin bitmesinin ardından Beşiktaş ile yeni bir anlaşma sağlanmadın. Milli öfutbolcu Beşiktaş'tan yıllık 1 milyon 750 bin Euro ödeme alıyordu. Şuanda ise Fenerbahçe ile anlaşmalarının resmileşmesi ve açıklanması an meselesi. Ünlü oyuncu için şimdiden tebik ve başarı mesajları gelmeye başladı.

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!