Darbecilerin Kullandığı Sikorsky Helikopter Düşürüldü

Cumhurbaşkanlığı Küliiyesi yakınlarına bazı uçaklar tarafından birden fazla bombalı saldırı yapıldı. İlk tespitlere göre yapılan saldırıda 5 kişi hayatını kaybetti ve çok sayıda yaralı meydana geldi. Darbeciler tarafından kullanılmakta olan Sikorsky helikopter ise vurularak düşürüldü.

Darbecilerin Kullandığı Sikorsky Helikopter Düşürüldü
Darbecilerin Kullandığı Sikorsky Helikopter DüşürüldüTahir Yavuz

Darbe girişiminde bulunan terör örgütü FETÖ grupları tarafından 16.07.2016 gecesi saldırılar düzenlendi. Saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü mensupları, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin yakınlarına iki kere bombalı saldırı düzenledi. Saldırıda kullanılan bombalar, Millet Camisi'nin önünde yer alan bir aracın üzerine isabet etti. Meydana gelen bu olayda ilk belirlemelere göre 5 kişi hayatını kaybederken çok sayıda yaralı oldu.

UÇAK SALDIRISINDA SİKORSKY HELİKOPTERİ VURULDU

Terör örgütü FETÖ tarafından düzenlenen uçak saldırılarında bir adet Sikorsky helikopter vurularak düşürüldü. Olaylar ile ilgili olarak Jandarma Komutanı Tuğgeneral adık Köroğlu ise Beytepe civarlarında gözaltına alındı.

Gölbaşı Savcılığı Ankara'da meydana gelen saldırılar ile ilgili olarak, '' 42 kişi meydana gelen saldırılarda hayatını kaybgetti. 60'a yakın kişi ise yaralandı'' sözleri açıklandı.

CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ YAKINLARINA İTFAİYE SEVK EDİLDİ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yakınlarında bulunan Jandarma Genel Komutanlığı'nın yakınlarına uçak ile bombalı saldırı düzenlendi. Sabah saat 06.15 sıralarında gerçekleştirilen bombalı saldırıda bölgeden dumanlar yükselmeye başladı. Olaya hemen itfaiye aracı müdahale etti.

Vatandaşlar ise olaylara karşı olduklarını göstermek amacıyla, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önünde FETÖ aleyhinde sert slogonlar attı.

TAHİR YAVUZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!