betgram kalebet

Teknede Düğün&Nişan Organizasyonu

Tekne turları yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. İstanbul boğazı manzaralı turlar ile gününüze enerji katabilir ve İstanbul'un tadını çıkarabilirsiniz

Teknede Düğün&Nişan Organizasyonu
Teknede Düğün&Nişan Organizasyonu Yeni Kalem

Tekne turları yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. İstanbul boğazı manzaralı turlar ile gününüze enerji katabilir ve İstanbul'un tadını çıkarabilirsiniz. Gezi amaçlı olduğu gibi özel gün kutlaması için de sıklıkla tekne tercih edilir. Teknede düğün istiyorsanız firma ile ayrıntıları konuşabilirsiniz.

Yemekli Turlar

Turlar sadece gezi amaçlı değildir. Yemekli boğaz turuiçin firma ile iletişime geçerek yerinizi ayırtabilirsiniz. Firma yemekli turlarda her çeşit mezeye kadar düşünür. Yemekler firmanın şefleri tarafından hazırlanır ve özel olarak sunulur. Yemekli boğaz turu daha çok akşam yemeği olarak düzenlenir. Teknenin kalkacağı saat ve güzergahı sizlere bildirilir. Yemek eşliğinde fasıl ve müzik dinletisi yapılır. İster ay ışığında keyiflenin isterseniz İstanbul boğazında yakamozu seyredin. Seçim size kalmış. Arkadaş grubunuz ve aileniz ile beraber katılabilirsiniz.

Tur Ücretleri

Tekne turu ücretleri değişik ücretlendirmeye tabidir. Boğaz turları özel gün kutlamaları ve gezi amaçlı olduğu zaman fiyatı değişir. Fiyata yemek eklenirse fiyat artar. Teknede özel gün kutlaması yapacaksanız organizasyon da dahil olarak fiyat bilgisi verilir. Firma her ayrıntıyı kendi düşünür. Özel ekip tarafından planlama yapılır ve konuklara sınırsız eğlenme imkanı sunulur. Firma her gece yemekli tur düzenler. Size en uygun zamanı seçip yerinizi ayırtabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu yakası gezildikten sonra ilk kalkış yerine dönülür. Fiyat bilgisi için firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Önceden yer ayırtarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat