MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-07-2019 09:30   Güncelleme : 10-07-2019 09:30

Ece Seçkin kaç yaşında boyu kaç santim Ece Seçkin nişanlısı

Ece Seçkin kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Ece Seçkin'in dibine dibine şarkı sözleri nasıl soruları merak konusu oldu. Son klibi dibine dibine ile bir anda gündem olan Ece Şeçkin kısa sürede müzik listelerine girdi. Peki son günlerinde olaylı ismi Ece Seçkin boyu kaç santim, nişanlısı Çağrı Terlemez kimdir, ne iş yapıyor?

Ece Seçkin kaç yaşında boyu kaç santim Ece Seçkin nişanlısı


Ece Seçkin kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Ece Seçkin'in sevgilisi Çağrı Terlemez kimdir, ne iş yapıyor soruları merak konusu oldu. Ece Seçkin pilot olan sevgilisi Çağrı Terlemez ile 2018 yılında aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandı. Güney Afrika'da Ece Seçkin'e evlenme teklifi eden Çağrı Terlemez'in jesti çok konuşulmuştu. 

Nişanlısına olan aşkını sürekli dile getiren Ece Seçkin tanışmalarının 5. yılını instagramdan böyle kutladı.

5 sene önce bugün o uçağa bindiğimde hayatımın değişeceğini sanki biliyordum ❤️ Senin için söylenebilecek ve yazılabilecek herşeyi geçen seneden kalma bir tatil fotoğrafımızın altına yazdığım “seni çok seviyorum” cümlesine sığdırmak istemezdim ama seni ve bana yansımanı kelimelerle tarif etmem imkansız...Aşkım,sevgilim,nişanlım ve müstakbel eşim...İyi ki geldin...
Dün söylediğin gibi,birbirimizi “güzel” sevdiğimiz daha nice yıllarımız olsun...
Seni çok seviyorum... ECE SEÇKİN KİMDİR: Ece Seçkin 12 Eylül 1991'de İstanbul'da doğdu. Müzik hayatına 3 yaşında piyano öğretmeni olan annesiyle birlikte başladı. Sadece piyano ve solfej üzerine müzik çalışmalarını sürdürürken, 1998 yılında girdiği konservatuvar sınavında, piyano bölümünü birincilikle kazandı. Müziğe olan tutkusunun yanı sıra Filiz Coşkuner’den bale dersleri alarak, yaklaşık 8 yıl kadar bale ve dans eğitimlerine devam etti. Lise yıllarında kendi kurduğu müzik grubunun solistliğini yapmaya başladı. Okul yıllarında katıldığı çeşitli müzik yarışmalarında dereceler alan Ece Seçkin, 2006 yılında Levent Arslan’dan özel şan dersleri almaya başladı.2010 yılında, müziğe çok uzak bir tercih yaparak, Bahçeşehir Üniversitesi ‘Hukuk Fakültesi’ni kazandı. Hedefi, müziğin yanı sıra akademik alanda da başarı sağlamaktır.

2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması müzik hayatında dönüm noktası oldu.2012 Temmuz ayına kadar süren 1.5 yıllık yoğun bir çalışma sonucunda, Ağustos 2012’de Doğulu Production markası ile Ozan Doğulu prodüktörlüğünde ilk albümü Bu Ne Yaa'yı çıkararak müzik dünyasına adım attı. Tüm aranjeleri Ozan Doğulu’ya ait olan albümün çıkış parçası "Bu Ne Yaa" Deniz Erten imzası taşıyor. Türkiye’de ilk defa 50 kişilik castın görev aldığı klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi. Vokal koçluğunu Cihan Okan’ın yaptığı albümde yer alan "Mahşer" ve "Canın Sağolsun" şarkılarının sözleri yine Doğulu ailesinden Ece Doğulu’ya ait.Ece Seçkin, 2014 yılında "Şok Oldum" ile yeniden müzikseverlerle buluştu. Şarkının söz ve müziği Deniz Erten'e ait. Aranjesi ise Ozan Doğulu imzası taşıyor. Şarkıya Murad Küçük yönetmenliğinde klip çekildi. Video klip için 1 ay öncesinde dans provalarına başlayan Ece Seçkin’e klip çekimleri sırasında 4 dansçı ve 40 kişilik teknik ekip eşlik etti. 2013 yılında 40.sı gerçekleşen Altın Kelebek Ödülünü yapılan oylama sonucunda “En İyi Çıkış Yapan Bayan Sanatçı” dalında alarak müzik sektöründe en genç Altın Kelebek Ödülüne sahip isim oldu.Ozan Doğulu'nun 130 BPM Moderato albümünde yer alan Hoşuna Mı Gidiyor adlı şarkısıyla yeniden çıkış yakalamıştır. Son çalışması Hoşuna mı Gidiyor ile Video Paylaşım Sitesi Youtube' da 135 milyondan fazla izlenme ile 2014' ün en çok izlenen videoları arasına girmiştir.Mayıs 2015'te Aman Aman adlı maxi single'ı yayınlamıştır. İlk klip Aman Aman'a gelmiştir.Sözü ve müziği Ayşen & Kemal Şimşekyay'a ait. Şarkının aranjesi ise Ozan Doğulu tarafından gerçekleştirildi. İlk lokomotif şarkı Aman Aman'ın video klibi Murad Küçük tarafından İstanbul sokaklarında çekildi. Albümde yine Ayşen & Kemal Şimşekyay imzası taşıyan Follow Me adında bir şarkı daha bulunuyor.

Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması öncesi Mart 2016'da Kolpa grubuyla "Hoş Geldin Ayrılığa" düeti yapmıştır. Ardından Temmuz 2016'da Ozan Doğulu işbirliğiyle dünyaca ünlü şarkıcı Baby Brown'la "Wet" isimli İngilizce bir şarkı seslendirmiştir. Hemen ardından "Zamanım Yok" isimli yeni maxi single çalışmasını çıkartmıştır. İlk klip Murad Küçük yönetmenliğinde "Adeyyo" şarkısına gelmiştir. 18 kamyon beyaz kum ve 16 dev palmiye kullanılarak Kilyos sahillerinde kurulan sette çekilen klipte Seçkin, bir Amazon kadınını canlandırdı.