Obama'nın Kızı Kasiyer Oldu

ABD Başbakanı Barack Obama'nın küçük kızı Sasha Obama yaz aylarında bir deniz ürünleri lokantasında kasiyerlik yapıyor.

Obama'nın Kızı Kasiyer Oldu
Obama'nın Kızı Kasiyer OlduTahir Yavuz

ABD Başkanı Barack Obama'nın 15 yaşındaki küçük kızı yaz aylarında tecrübe edinmek için deniz ürünleri satan bir lokantada kasiyerlik yapıyor. Massachusetts eyaletindeki Martha's Vineyard adasında bulunan Nancy's ismindeki deniz ürünleri satan lokantada hem kasiyerlik hem de garsonluk yapan Obama'nın kızına 6 gizli servis ajanı eşlik ediyor.

Çalışırken uzun ismi olan Natasha'yı kullanmayı seven Sasha, iş yerini özellikle Obama ailesinin yaz tatili için en sevdiği mekanı seçmiş. Martha's Vineyard ABD'de politikacı ve zengin ailelerin yaz tatillerini geçirdikleri bir ada. Elde edilen haberlere göre Sasha saat başı 12-15 dolar arasında kazanıyor.

ÖNCEDEN KİM OLDUĞUNU BİLMİYORDUK

Sasha'nın bir iş arkadaşı Herald gazetesine şu açıklamada bulundu: ''O aşağıda paket bölümünde çalışıyor. Neden bu kıza 6 kişinin yardım ettiğini çok merak ediyorduk. Sonra ise kim olduğunu öğrendik''.

Barack Obama ve eşi Michelle Obama konu ile ilgili olarak bir açıklama yapmadı. Fakat Michelle Obama daha önce kızlarını mümkün olduğunca normal yetiştirmeye çalıştığını dile getirmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!