Kocaeli Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Bomba Paniği Yaşandı

Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde yer alan Merkez Bankası'nda bugün bomba paniği yaşandı. Olay yerinde bulunan şüpheli çanta bomba ekipleri tarafınca fünye ile patlatıldı.

Kocaeli Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Bomba Paniği Yaşandı
Kocaeli Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Bomba Paniği YaşandıTahir Yavuz

Kocaeli ilinde bugün bomba paniği yaşandı. Mekez Bankası önünde bir şüpheli paket bulundu ve polise ihbar edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri önce bölgede güvenliği sağladı. Sonrasında ise bomba imha ekipleri bölgeye sevk edildi. Şüpheli paket, etrafta önlemler alındıktan sonra fünye ile patlatıldı. Paketin içerisinden ise pişmaniye çıktı.

Meydana gelen olay İzmit ilçesinde bulunan Merkez Bankası'nın önünde sabah saatlerinde meydana geldi. Banka önündeki sahipsiz ve şüpheli çantayı banka görevlisinin gördüğü açıklandı. Görevli hemen polis ekiplerine haber vererek kısa sürede bölgeye gelmelerini sağladı. Bomba imha ekipleri bölgeye gelmeden önce, trafik her iki yöndende kesildi. Yaya geçişlerine izin verilmedi.

Bomba imha ekipleri paketi fünye ile patlattıktan sonra herhangi bir bomba riski olmadığından, yollar yayalara ve araçlara açıldı. Etrafa dağılan parçaları ise belediye ekipleri temizledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!