Paypal'ın Ardından Bitcoin Kapatıldı!

Türkiye ile izin gereksinimleri yüzünden ters düşen Paypal'dan sonra sıra Bitcoin'e geldi. Türkiye'de son Bitcoin hesaplarıda kapatıldı. Bitcoin müşterileri paralarını çekemiyorlar.

Paypal'ın Ardından Bitcoin Kapatıldı!
Paypal'ın Ardından Bitcoin Kapatıldı!Mustafa Karataşlı

Türkiye'de Bitcoin borsasının birinci şirketi olan BTCTurk, bugün yaptıkları yazılı açıklamada bu durumu kullanıcılarına duyurdu.

Paypal'ın ardından önemli derecede Bitcoin'e talep oldu. Ardından BTCTurk banka hesaplarıda kapatıldı. Bununla birlikte BTCTurk şirketi, kullanıcılarına banka ödemelerini yapamıyorlar. BTCTurk yönetimi yaptığı açıklamada, "Bugün açık kalan son banka hesabımızda kapatıldı. Malesef bankalarınıza TL yatırma işlemlerini durdurmuş bulunmaktayız" dedi.

BİR SÜRE BEKLEMENİZİ RİCA EDİYORUZ

BTCTurk yönetimi kullanıcıların TL çekme işlemleri için talep yollamalarını rica etti. Sorunun en kısa sürede çözülüp tekrar TL yatırma işlemlerine başlayabileceklerini söyledi. Açıklamada şu ayrıntılar verildi;

"Kullanıcılarımı TL çekim işlemleri için taleplerini yapabilirler. Bu talepler işleme alınıp kesinlikle gerçekleştirilecektir. BTCTurk üzerindeki bakiyeleriniz ödeme sırasında hiçbir kesintiye uğramayacaktır. Ödemeleri yapmak için çalışmalar sürmektedir. Bütün ödemeleri yapabilecek nakitimiz bulunmaktadır. Ödeme kanalları için çalışmalarımız sürerken sizden sabırlı olmanızı ve beklemenizi istiyoruz. Ödeme kanalları için sorun önümüzdeki haftalarda çözümleneceğini tahmin ediyoruz ve TL yatırma işlemlerinizi sıkıntısız gerçekleştiriceğiz.".

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!