Çılgın Dersane Kampta Fox ekranlarına geliyor...

Çılgın Dersane Kampta filmi bu pazar Fox ekranlarında yayınlanacak. 2008 yapımı olan komedi ve gençlik filmi büyük bir hayran kitlesine sahip.

Çılgın Dersane Kampta Fox ekranlarına geliyor...
Çılgın Dersane Kampta Fox ekranlarına geliyor... Tahir Yavuz

Çılgın Dersane Kampta 2008 yapımı bir komedi filmidir. Pazar günü saat 20.00'da Fox ekranlarına gelecek olan filmin hayran kitlesi oldukça büyüktür ve çoğunlukla genç kesime hitap etmektedir.

Fox ekranlarında Pazar günü yayınlanacak olan filmin konusu oldukça eğlenceli işlenmiştir. Filmin konusu şöyledir:

''Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrenecilerin sınavlarına çok az bir süre kalmıştır. Rahatlamak ve kafa dağıtmak amacı ille sınav stresinden uzaklaşmak isteyen öğrenciler, çok güzel bir doğa ortamına sahip yere 15 günlüğüne kampa giderler.

İstanbul Özlem Dershanesi'nin sahibi olan Hadi'nin başkanlığında gerçekleştirilen kampa, dershanenin öğrencileri ve öğretmenleri büyük bir heyecanla katılır. Tabi en heyecanlı kesim öğrencilerdir. Çocukluk aşkı olan Bahar ve Berksanda bir tesadüf aynı kampta yer alırlar. Fakat önceleri birbirlerine duygularını hiç ifade edememişlerdir. İkilinin hayatında çocukluklarından bu yana önemli değişiklikler olmuştur. Berksan herkes tarafından sevilen ve ilgi gören büyük bir pop yıldızı olmuştur. Berksan ve Bahar'ın yıllarca bastırılan duyguları bu kampta artık patlamıştır. Fakat ikilinin bu durumundan hiç hoşlanmayan 3. bir karakedi vardır.

Öğrenciler bir yana öğretmenlerin arasında da aşk kıvılcımları alevlenmeye başlar. Büyük bi eğlence ve aşk dolu geçen kamp macerasının sonu merak içinde beklenmektedir''.

Çılgın Dershane Kampta Fox ekranlarında 28 Ağustos tarihinde saat 20.00'da Pazar günü yayınlanacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!