Finansbank gelir belgesiz kredi alma

Kredi almak isteyenlerin en büyük sıkıntısı ise bazılarının gelir belgesi olmamasıdır. Bütün bankaların kredi vermeden önce istedikleri belgelerin başında gelir belgesi gelmektedir. Fİnansbank gelir belgesiz kredi nasıl alınır haberimizin detayında yer almaktadır.

Finansbank gelir belgesiz kredi alma
Finansbank gelir belgesiz kredi alma

Gelir belgesiz kredi almak birçok kişinin hayali arasında yer almaktadır. Finansbank gelir belgesiz kredi almanın detaylarını öğreneceksiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunun kabul edilmemesinin en büyük nedenleri arasında gelir belgelerinin yetersiz olması gelmektedir. Bütün bankalar kredi verecek olan kişilerin aylık düzenli bir gelire sahip olmasının ve bunu onlara kanıtlamasını istemektedirler. Bu yüzden kredi almak isteyenlerden gelir belgelerini talep etmektedirler.

Gelir belgesinin diğer adı olan maaş bordrosunun bulunmadığı kişilerde ve bu belgede maaşlarının düşük görünmesi gibi nedenler ile yapılan kredi başvuruları genelde onaylanmamaktadır. Sigortasız ve düşük maaşla çalışan kişilerin başına sıkça gelen bir durumdur. Fakat maaş bordrosuz kredi veren Finansbankası, gelir belgesi olmadan kredi kullandırmakta ve bunun yerine ek belgeler talep etmektedir.

Bankaların en çok dikkat ettiği konulardan birisi ise, kredi sağladıkları kişilerin bu krediyi düzenli bir şekilde taraflarına ödeyeceklerinden emin olmak istemeleridir. Bu nedenle kişilerin aylık düzenli bir gelire sahip olmalarını beklemektedirler. Gelir belgesiz kredi için Finansbank devreye girmektedir. Bordro olmadan kredi talebi verilebilir ancak bunun için Finansbank maaş yazısı, kira kontratı, vadeli mevduat hesabı cüzdanı gibi ek gelirin kişiye geldiğini gösteren belgeler ve yazılar istemektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor