iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtım tarihleri açıklandı. iPhone 7 yenilikleri

2016 yılında akıllı telefonlarda üst segment olarak Samsung bilinsede, Apple hala en iyi telefonunu yayınlamadı. Önümüzdeki yıl akıllı telefonlarda lider olmayı hedefleyen Apple, iPhone 7 ile bu başarıyı yakalayacağını düşünüyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtım tarihleri açıklandı. iPhone 7 yenilikleri
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtım tarihleri açıklandı. iPhone 7 yenilikleriTahir Yavuz

Marka algısı en yüksek olan Apple, iPhone 7 ile yeni baştan geliyor. Birçok yeni özellikler barındıran iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtım tarihleri belli oldu. Apple iPhone 7 ailesi ile bu yılda üst segmentin lideri olmayı hak edeceğini belirtti.

Bugüne kadar neredeyse hergün iPhone 7 ile alakalı olarak doğru veya yanlış birçok bilgi internette yayınlandı. Ayrıca iPhone 7 ailesi ile alakalı olarak birçok yanlış ve abartılı görüntülerde heryerde dolaştı. Birçok yalan ve yanlış bilgilerin sonunda artık iPhone 7 ailesinin orjinal fotoğrafları internete sızmayı başardı. En çok merak edilen sorulardan bir tanesi ise, 'iPhone 7 ne zaman tanıtılacak?' oldu.

iPhone 7 tanıtım tarihi belli oldu

Twitter hesabında paylaştığı iPhone 7 sızıntıları ile ünlü olan Evan Blass açıklamalarında, çok konuşulan iPhone 7 Pro modelinin gelmeyeceğini ve İPhone 7 ailesinin 16 Eylül'de tanıtılacağını bildirdi.

Elde edilen sızıntılara göre yeni İphone 7 ailesinde farklı değişikliklere yer verilecek. İPhone 7 modelinin özellikleri iPhone 7 Plus modelinden daha düşük olacak ve farklı fiziksel özellikleride bulunacak. Apple, iPhone 7 Plus modelinde çift kameraya yer verecek ve home tuşunun yerini basma hassasiyeti olmayan 3D Touch destekli yeni home tuşu alacak.

Bunların gerçek olup olmadığı ise Eylül ayında düzenlenecek olan basın toplantısından sonra öğrenilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!