Gözler iPhone 8'e çevrildi.. Aynı yalan iddialar gündemde

iPhone 7'nin pekte bilmediğimiz özellikleri kalmadı. Bütün özellikler gündeme düşünce bu sefer meraklı gözler iPhone 8'e çevrildi. Bildiğimiz üzere her iPhone modelinden önce ortaya birçok iddia atılıyor. iPhone 8 iddiları ise şimdiden başladı.

Gözler iPhone 8'e çevrildi.. Aynı yalan iddialar gündemde
Gözler iPhone 8'e çevrildi.. Aynı yalan iddialar gündemdeTahir Yavuz

Henüz iPhone 7 piyasaya sürülmeden iPhone 8 dedikoduları gelmeye başladı. Bildiğimiz üzere Apple'ın iPhone telefon modelleri en çok dedikodu alan telefonlar arasında yer almaktadır. Bu telefonlar ile alakalı olarak her yıl ortaya farklı ve benzer birçok söylenti çıkmaktadır. Şimdi ise gözler iPhone 8 söylentilerine çevrildi. iPhone 8'de de öncesinde bütün iPhone modellerine yapılan söylentiler yer almaya başladı.

iPhone 6 ve iPhone 7 modellerinde ortak bir söylenti var dı. Bu söylentilerde iPhone 6 ve iPhone 7 modellerinde, home düğmesinin kaldırılacağı bahsediliyordu. Şimdi bu söylentinin sahibi iPhone 8 modeli oldu. Fakat Apple iPhone modellerinde henüz böyle bir değişikliğe gidilmedi. iPhone 7 modelleri henüz tanıtıma çıkmasada böyle bir özelliğin geleceği haberler arasında yer almamaktadır. Bu değişiklik olursa eğer iPhone modellerinde köklü bir değişikliğe gidilmesi gerekecektir. Aslında pek çok kişinin beklediği ve umduğu bir özellik olacaktır.

Birçok kullanıcı iPhone modellerinde bu home tuşunun kaldırılmasını beklemektedir. Bu şekilde ekran boyutu büyüyecek ve çerçeveside ince bir yapıya sahip olacaktır. Fakat iPhone 7 modelinde çokta fazla bir değişiklik olmayacağını düşünürsek böyle bir değişime henüz Apple şirketinin hazır olmadığı düşünülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!