Bu ilginç icat herkesin evine gereken cinsten

Tırnağınızı keserken saçılmasını engelleyen bir kapsül icat edildi. Bu ilginç icat herkesin evine gereken cinsten olacak gibi gözüküyor. KickStarter'ın ise en ilginç projeleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç icat herkesin evine gereken cinsten
Bu ilginç icat herkesin evine gereken cinstenTahir Yavuz

En ilginç icatlar arasında yer alan tırnak kesme kapsülü ile, tırnaklarınızı keserken etrafa dağılmayacak. KickStarter'ın bünyesinde barınan ve genç bir çocuğun icatı olan bu kapsül çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bazıları ise bu icatı çok gereksiz görüyor.

Kickstarter ve IndieGoGo gibi bağış siteleri bazen çok önemli projelere yer verirken bazı zamanlarda birçok kişinin gereksiz olarak adlandırabileceği projelerede yer verdiği olmaktadır. İlginç projelerde bünyelerinde barınmaktadır. Bir genç kendisine hedef koyup ilginç bir proje geliştirdi. Projesinin adı Nail Capsule, yani Tırnak Kapsülü. Bu kapsülün amacı ise tırnaklarınızı keserken etrafa saçılmasını önlemek. Genç çocuk kapsülü 7 Dolar'dan satışa sundu. Oldukça basit bir yapıya sahip olan kapsül ile şimdiden 842 Euro toplamayı başardı. Hedefi ise 3,300 Euro.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!