NASA'dan uzaylılar hakkında şok açıklama: Onların halkasını uzaylılar inşa etti

NASA'da içerisinde araştırmacı olan Dr. Bergrun, uzaylılar hakkında şok bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Jüpiter, Uranüs ve Satürn gezegenlerinin halkalarını uzaylıların yaptığını açıkladı.

NASA'dan uzaylılar hakkında şok açıklama: Onların halkasını uzaylılar inşa etti
NASA'dan uzaylılar hakkında şok açıklama: Onların halkasını uzaylılar inşa ettiTahir Yavuz

Dünyanın en önemli uzay araştırmalarını yapan NASA bünyesinde çalışan bir araştırmacı, uzaylılar ile ilgili olarak şok iddialarda bulundu. Söylediklerine göre bahsi geçen üç gezegende bulunan halkaları uzaylıların yaptığı ve bu halkalar sayesinde enerji ihtiyaçlarını karşıladıklarını dile getirdi.

NASA'da çalışan Dr. Bergrun, uzaylılar ile ilgili yaptığı açıklamalar ile birçok kişinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. İddialarına göre, Satürn, Jüpiter ve Uranüs gezegenlerinde bulunan halkaları, uzaylı varlıklarının inşa ettiğini dile getirdi. Bu iddialar bir çok uzaylı teorisyenlerin yüzünü güldürmeye yetti.

Araştırmacı Dr. Bergrun, bu halkalar uzaylı mekikleri tarafından oluşturuldu dedi. Bu araştırmalar doğal olarak bir çok uzaylı meraklılarının ilgisini çekti. Fakat bilim insanlarıda bu araştırmaya tepki ile yaklaştı. Dr. Bergrun araştırmalarına şu sözlerini ekledi;

''Uzaylıların Satürn gezegeninde bulunduğunu ve giderek sayılarının arttığını keşfetim. Ayrıca Jüpiter ve Uranüs etrafında da benzer durumlara rastlayabilirsiniz. Sizin halka zannettiğiniz şey benim gözümde bir uzay gemisi. Ayrıca canlı uzay mekiği görüntülerine de rastladım. Sayıları gittikçe artıyor ve güneş sisteminin her tarafına yayıldılar. Nüfusları kritik bir noktaya kadar gelerek çoğaldılar''.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!