iPhone 7 mavi renginin görselleri sızdı

Apple'ın Eylü^l ayında tanıtacağı iPhone 7 modelinin görsellerinin neredeyse tamamı internete sızdı. Son olarak iPhone 7 mavi renginin görselleride sızmayı başardı.

iPhone 7 mavi renginin görselleri sızdı
iPhone 7 mavi renginin görselleri sızdıTahir Yavuz

Apple'ın yeni modeli iPhone 7, Eylül ayında tanıtıma çıkacak. Daha tanıtıma çıkmadan telefonun neredeyse bütün özellikleri ve görselleri internete sızmış durumda. Fakat bunların ne kadar doğru olduğuda tartışılmaktadır. Her yıl iPhone'un yeni modeli ile ilgili olarak dedikodular çıkmaktadır. Fakat birazı doğru olsada, bu bilgilerin çoğu yanlış çıkmaktadır. Bütün bunlara rağmen Apple, iPhone 7 modelinde mavi rengede yer vereceği en büyük olasılıklar arasında yer almaktadır.

Apple iPhone 7'nin yeni sızıntıları ile, mavi iPhone'un nasıl görüneceği konusunda herkes fikir sahibi olmayı başardı. Son zamanlarda çıkan sızıntılar ve resimler birbirine artık tutuyor. Bu nedenle son sızıntıların gerçek olma ihtimali de bir hayli yüksek. Apple'ın yeni mavi rengini, biraz farklılık yapmak için çıkardığı düşünülüyor. her yıl standart olarak aynı renkte telefonları tanıtan Apple bu farklılıkla bir çok kişide yeniden satın alma dürtüsü oluşturacak gibi gözüküyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!