Eski iPhone'u yenisi ile değiştirebilirsiniz

Apple'ın bir Türk operatörü ile anlaştığı ve eskiyen iPhone'ları yenileriyle değiştirmenin artık Türkiye'de de mümkün olduğunu belirtti. Böylelikle eski İphone telefonları verip yeni iPhone 7 modellerine sahip olmak çok daha kolay olacak.

Eski iPhone'u yenisi ile değiştirebilirsiniz
Eski iPhone'u yenisi ile değiştirebilirsinizTahir Yavuz

Apple'ın ABD'de uyguladığı en güzel kampyanyası, eski iPhone telefon modellerini yeni modeller ile değiştirebiliyor olmasıdır. Artık bu kampanyanın Türkiye'de de geçerli olduğu belirtildi. Apple'ın Türkiye'den bir GSM operatörü şirketi ile anlaşma sağladığı belirtildi. Böylelikle eski iPhone kullanıcıları dilerse yerine yeni güncellenen fiyatlara göre farkı ödeyerek yeni iPhone 7 telefon sahibi olabilecek. Tabi bu GSM operatör şirketi aracılığı ile olacak.

Değişim kampanyası hakkında net bilgiler henüz verilmesede, iPhone 7 modelinin tanıtılacak olduğu Eylül ayından itibaren değişim kampanyasına başlanacağı düşünülüyor. Bu kampanyanın şuan için bir GSM operatörü ile sınırlı olduğunu fakat ilerleyen zamanlarda bütün operatörler ile anlaşma sağlanacağı belirtildi.

Yeni iPhone 7 modelinin 3 bin 500 Tl'den satılacağı tahmin ediliyor. Bu durumda maddi durumu yetersiz olan kullanıcılar için değişim kampanyası oldukça iyi olacaktır. Diğer türlü eski iPhone'larını çok daha düşük ücretten satıp o şekilde yeni iPhone modelini alabileceklerdi. Diğer yandan Apple'ın anlaşma sağladığı operatörün hangisi olduğu henüz bilinmiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!