Apple iPone 7 kılıfları erkenden satışa çıktı

Her dönem olduğu gibi bu dönemde telefonların satış tarihlerinden önce kılıfları satışa çıkarılmaya başlandı. Bu konuda en iyisi olan Spigen, iPhone 7 ve 7 Plus modelinin kılıflarını satışa çıkardı.

Apple iPone 7 kılıfları erkenden satışa çıktı
Apple iPone 7 kılıfları erkenden satışa çıktıTahir Yavuz

Apple iPhone 7 model telefonlarının lansman tarihinden önce kılıfları satışa çıkmayı başardı. Bu konuda en iyilerinden olan kılıf üreticisi Spigen, her yıl olduğu gibi bu yılda şaşırtmadı ve iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin kılıflarını satışa çıkarttı. Bu şekilde İPhone 7 ve Plus modellerinin görüntüsü netleşti.

Spigen, iPhone 7 ve 7 Plus için topalmda 17 farklı kılıf üreterek satışa çıkardı. Bu kılıflar telefonun bütün detaylarını ve kasasını belli ettiğinden bir çok özelliğide artık netleşmiş oldu. Bunlardan bir tanesi ise en çok konuşulan çift kamera özelliğinin 7 Plus'ta yer alacağıdır. Çift kamera için bu kılıfların arkasına özel olarak tasarlandığı görülmektedir. Elde dilen bilgilere göre bu kameralardan bir tanesi 12 MP çözünürlükte olacak ve optik zum özelliği yer alacak.

Kılıfların fiyatları ise 15 dolardan başlayıp 40 dolara kadar çıkmaktadır. iPhone 7 lansman tarihine geri sayım başladığını belirtelim. 7 Eylül tarihinde çok konuşulan iPhone 7 ve 7 Plus'ın bütün özellikleri gün yüzüne çıkmış olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!