GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-08-2016 12:21   Güncelleme : 31-08-2016 12:21

Atilla Taş 'FETÖ' kapsamında gözaltına alındı

FETÖ operasyonları kapsamında, şarkıcı ve aynı zamanda yazar olan Atilla Taş gözlatına alındı. Twitter'dan son paylaşımında, ''Sabah İstanbul'da olurum, kendim gideceğim emniyete'' sözlerini paylaştı.

Atilla Taş 'FETÖ' kapsamında gözaltına alındı

Atilla Taş, FETÖ operasyonları kapsamında yürütülen soruşturmalarda gözaltına alındı. Şarkıcı ve aynı zamanda Meydan Gazetesi yazarı olan Taş'ın, elde edilen bilgilere göre Bursa'nın Gemlik ilçesinde gözlatına alındığı açıklandı.

Birçok kişiye hakkında gözaltı kararı çıkartıldı. Bu kararlar genelde cemaat ile bağlantılı olmak ayrıca çalıştıkları basın yayın organları aracılığı ile sosyal medya hesapları üstünden FETÖ ile ilgili olarak eylem yapmak suçundan çıkartılıyor.

Doğan Haber Ajansı ise konuyla alakalı olarak, ''Atilla Taş gözlatına alındıktan sonra, İstanbul ilinde yer alan Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Burada sorgulamaya alınacak'' açıklamasını yaptı. Atilla Taş'ın sosyal medya hesabı olan Twitter'dan son paylaşımı şu şekilde oldu, ''Sabah İstanbul'da olurum, kendim gideceğim emniyete. Kaçak, göçek yok bende''.