iPhone 7 özellikleri kutu etiketi ile sızdı

Apple'ın merakla beklenen iPhone 7 telefonunun özellikleri sonunda sızdı. Cihazın kutu etiketi internete düşünce önemli özellikleride gün yüzüne çıktı.

iPhone 7 özellikleri kutu etiketi ile sızdı
iPhone 7 özellikleri kutu etiketi ile sızdıTahir Yavuz

iPhone 7'nin lansman tarihine bir hafta kala kutu etiketi sızdı. Etiketinde önemli özellikleri yer alan telefonun, en son sızıntıların doğru olduğunu kanıtlıyor. Bilindiği üzere telefon daha tanıtıma çıkmadan ortaya birçok iddia atıldı. İddiaların bazıları her sene ortaya çıkan klasik iPhone efsaneleri iken bir kısmıda doğru iddiaları içerdiği düşünülüyordu. En son internet ortamnına sızan iPhone 7'nin kutu etiketi ile bir çok özellik netleşmiş oldu.

iPhone 7'nin bazı iddiaları netleşti

iPhone kutu etiketinde telefonun önemli özellikleri yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi 256 GB'lik sürümün yer alması oldu. Bu özellik ortaya atılan iddialar arasında da yer almaktaydı. Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 7'nin 32 Gb, 128 GB ve 256 GB'lık sürümler ile piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Bir diğer önemli özellik ise iPhone 7 cihazlarında standart 3.5 inç stereo kulaklık girişine yer vermiycek olması. Buda son iddialar arasında yer almaktaydı ve sızan kutu etiketi görseli ile doğrulanmış oldu. Bu kulaklık girişinin yerine ise Ligtning bağlantısına sahip olan Earpods yer alacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!