iPhone 7'nin satış fiyatı açıklandı

iPhone 7'nin lansmanı yapılmadan fiyatı belirlendi ve bazı yerlerde satış vitrinlerine oturdu bile.

iPhone 7'nin satış fiyatı açıklandı
iPhone 7'nin satış fiyatı açıklandıTahir Yavuz

Apple' iPhone 7 daha tanıtılmadan Vatan Bilgisayar sitesinin vitrinine oturdu. Böylelikle yeni telefonun satış fiyatı belli oldu. Uzun süredir telefon hakkında birçok detay geldi. Lansman tarihinin son gününe kadarda gelmeye devam edecek gibi gözüküyor. 7 Eylül tarihinde tanıtıma çıkacak iPhone 7 satış fiyatı Vatan Bilgisayar sayesinde öğrenilmiş oldu.

iPhone 7, her dönem olduğu gibi bu dönemde ilk Vatan Bilgisayar aracılığı ile Türkiye'ye girişini sağlayacak gibi gözüküyor. Önceki modellerde olduğu gibi bu yeni modeldede daha tanıtımı yapılmadan Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinde yerini aldı. Böylelikle Apple'ın yeni telefonu iPhone 7'nin satış fiyatıda netleşmiş oldu.

iPhone 7 Türkiye'de Hangi Fiyattan Satılacak?

Apple iPhone 7'nin lansman tarihi 7 Eylül olarak açıklanmıştı. Daha önceki haberlerimizde bu yer almaktadır. Yeni telefon ile ilgili olarak ortaya birçok sızıntı çıkmıştı fakat son sızıntılar her zamanki gibi gerçeği yansıtanlar oldu. Telefonun tanıtımı yapılmadan önce en son kılfıları çıkmıştı ve bu şekilde telefonun nasıl bir yapıya sahip olacağı netleşmişti. Şimdi ise Vatan Bilgisayar sayesinde iPhone 7'nin fiyatı netleşti. Buradan verilen bilgiye göre Apple iPhone 7'nin fiyatı 3.799TL'den satışa sunulacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!