Bitkisel yoldan Hemoroit ve Basur'u iyileştirme

Hemoroit ve Basur için ilaçlardan ziyade bitkisel reçetelerde bulunur. Bitkilerinin önemini düşünürsek aslında en doğal ve güzel yollardan birtanesi bitkisel yoldan reçete uygulamaktır.

Bitkisel yoldan Hemoroit ve Basur'u iyileştirme
Bitkisel yoldan Hemoroit ve Basur'u iyileştirmeTahir Yavuz

Hemoroit- Basur için Bitkisel Reçeteler

Basur için bitkisel reçeteler aslında her daim elimizin altında olan bitkilerden meydana gelen bir çeşit karışımdır. Şimdi bu karışımın içeriğini sizlerle paylaşacağız. Uzun süre oturmak, aşırı sinir veya fazla acı yemekten meydana gelen bir cins varis plağıdır. Anüs bölgesindeki toplar damarların genişlemesi ile oluşan bu hastalık çoğu kez acı verici son olarak özellikle kadınları çok rahatsız etmektedir.

Hangi Bitkilerle Nasıl Bir Reçete?

Basur için alternatif tıpta harika ve lezzetli bir reçete hazırladık. Kuşburnu ve kök zerdeçaldan oluşan reçeteye göre ikisi birlikte demlenip için bu bitkiler son derece fayda sağlıyor. Bunun dışında dört bardak soğuk suya 4 tatlı kaşığı ufalanmış çobançantası konulur. Bu karışım sekiz saat bekletilir ve bir günde tüketilir.

Basur İçin Siyah Üzüm

Basur için siyah üzüm de bulunmaz bir nimettir. Bir bardak kaynar suya beş altı dal siyah üzüm yaprağı konur. On dakika bekletildikten sonra içilir. Bu karışımın günde iki bardak içilmesi tavsiye ediliyor.

Basura Maydanozlu Tonik

Basur için maydanoz yapraklarından tonik te elde edebilirsiniz. Bir bardak kaynar suya, bir tutam incecik kıyılmış maydanoz yaprakları atılır ve on dakika dinlenmeye bırakılır. Daha sonra bir pamuk yardımı ile hasta bölgeler günde iki ya da üç defa olmak kaydı ile ıslatılır. Bu kürleri uygulayanlar Allah’ ın izni ile şifa bulur.

İnstagram Videoları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedava bonus veren siteler - hiperbet giriş - Asyabahis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!