Kahve Falında Mum Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında mum görmek, iyi anlama yorumlanmaktadır. Kahvenizde mum simgesi görüyorsanız eğer, başınıza iyi şeyler gelecek anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Mum Görmek Ne Anlama Gelir?
Kahve Falında Mum Görmek Ne Anlama Gelir?Tahir Yavuz

Kahve Falında Mum Görmek

Kahve falında mum görmek, genel manada iyi bir olaya işarettir. Kişi pozitif bir enerji sağlamakta ve olumlu bir dönemden geçmektedir. Başarılar elde eden, kırgın olduğu kişilerle yeniden görüşen, bir barış sürecine girebilecek ya da evlilik hayalleri varsa bunun gerçekleşmesinin yakın olduğu bir sürece işaret eder.

Kahve Falında Mum Görmek Ne Anlama Gelir

Burada dikkat edilmesi gereken nokta mum figürünün nerede görüldüğüdür. Kahve falında çok önemli olan nokta figürün nerede görülmesi en basit anlamıyla fincanda görülen figür ile kahve tabağında görülen figür arasında dağlar kadar fark olmasıdır. Fincanda görülen mum figürü olumlu bir anlam taşırken tabakta görülen figür ise olumsuz bir mana taşımaktadır.

Falda Mum Görmek

Falda mum görmek bir anlamda kendisine yol gösteren ışık saçan koruyan bir dosta sahip olabilcek anlamı da taşımaktadır. Bu dost fal sahibine her konuda destek olabilecek zor günlerinde yanında olacak ona verdiği nasihat ve öğütlerle de doğru yolu gösteren kişi olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!