Kısmetse Olur Yeni Sezon Başladı! Kısmetse Olur Yeni Sezon Yarışmacıları Kimlerdir?

Kanal D’de yayınlanan izdivaç programı Kısmetse Olur, geçtiğimiz sezon gerek aşkları gerekse skandalları ile gündemden düşmemişti. Kısmetse Olur sezon finalinde yarışmada Cansel ve Eser birinci olmuş, ancak genç çift evlenmeyi kabul etmediği için haklarını Nur ve Batuhan’a devretmişti. Nur ve Batuhan dün akşam yayınlanan düğünle dünya evine girdi. Düğünün hemen ardından da bugün Kısmetse Olur yeni sezon başladı. Peki, Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacıları kimler? Kısmetse Olur yeni sezonda eski yarışmacılar da var mı? İşte ayrıntılar…

Kısmetse Olur Yeni Sezon Başladı! Kısmetse Olur Yeni Sezon Yarışmacıları Kimlerdir?
Kısmetse Olur Yeni Sezon Başladı! Kısmetse Olur Yeni Sezon Yarışmacıları Kimlerdir?Tahir Yavuz

Kanal D’nin reyting rekortmeni izdivaç yarışması Kısmetse Olur geçtiğimiz sezon aşkları, ayrılıkları, skandalları ile televizyon ekranlarına damga vurmuştu. Sezon finalinin ardından tatile giren yarışma bugün yeni bölüm ile yeni sezona başladı. Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacıları herkes tarafından merak ediliyor. Programın takipçileri eski sezon yarışmacılarının da yeni sezonda olup olmadığını öğrenmek istiyor. Kısmetse Olur yeni sezon hakkında merak edilenlerin yanıtlarını sizler için derledik.

KISMETSE OLUR YENİ SEZON YARIŞMACILARI

Kısmetse Olur yeni sezonun başlaması ile birlikte izleyenlerin en çok merak ettiği konuların başında eski yarışmacıların yeni sezonda olup olmayacağı geldi. Kısmetse Olur kızlar evinde eski sezondan hiçbir yarışmacı bulunmuyor. Ancak erkekler evinde tanıdık isimler yer alıyor. Geçtiğimiz sezon Kısmetse Olur evinde Ceyda ile büyük aşk yaşayan Adnan bu sezon da aşkı aramak için Kısmetse Olur Evi’nde. Adnan’ın yanı sıra yaşanan bir skandal yüzünden elenen Semih de yeni sezonda Kısmetse Olur Evi’nde aşkı arayacak. Kısmetse Olur yeni sezon yarışmacılarının biyografilerini de ilerleyen günlerde haberlerimizden sizlere ulaştıracağız.

NUR VE BATUHAN EVLENDİ

Kısmetse Olur evinde aşkları gündeme bomba gibi düşen Nur ve Batuhan çifti yarışmada birinci olamamalarına rağmen yapım tarafından gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi. Kısmetse Olur geçtiğimiz sezon birincileri Cansel ve Eser olmuştu. Ancak Cansel ve Eser henüz evliliğe hazır olmadıklarını belirterek haklarını Nur ve Batuhan’a devretmişti. Nur ve Batuhan çiftinin rüya gibi geçen düğününe Alişan ve Soner Sarıkabadayı’da şarkıları ile katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!