iPhone 7 lansmanı saat kaçta ve ne zaman yapılacak

Eylül'ün 7'sinde tanıtımı yapılacak olan iPhone 7'nin lansman saati belli oldu.

iPhone 7 lansmanı saat kaçta ve ne zaman yapılacak
iPhone 7 lansmanı saat kaçta ve ne zaman yapılacakTahir Yavuz

Apple'ın yeni gözdesi iPhone 7'nin hangi saatte tanıtıma çıkacağı açıklandı. 7 Eylül Çarşamba günü tanıtıma çıkacak telefonu herkes dört gözle bekliyor. Yayılan bir fotoğraf ile birlikte lansmanın ülkelerde hangi saatlere denk geldiği de belirlenmiş oldu. Merakla beklenen yeni telefonun özellikleri neredeyse netleşti.

iPhone 7 lansmanı, canlı yayın olarak Türkiye'de 20.00'dan sonra başlayacak. Ülkelerdeki zaman farkı nedeniyle lansman saatinde değişkenlik söz konusu olduğu gözüküyor. Bu fark bazı ülkelerde lansmanın Perşembe gününe sarktığını gösteriyor. Tanıtım zamanını merakla bekleyen Apple kullanıcıları, internete sızan özelliklerin ne kadarının gerçek olduğunu görmüş olacak. Kullanıcıların aklında birçok soru birikti. Her yıl olduğu gibi bu yılda iPhone telefonu hakkında birçok sızıntı oldu. Fakat bunların ne kadarının gerçek ne kadarının yanlış bilgi olduğu bilinmemektedir. Her ne kadar lansman yapılmamış olsada bazı özellikler netleşti. Örneğin plus modelinin arkasındaki çift kamera ve farklı renkler ile geleceği gibi...

Apple'ın yeni iPhone 7 telefonun lansman tarihine sayılı günler kala sızıntılarda durmuş durumda. Önceden yapılan sızıntıların ne kadarının doğru olduğu ise 7 Eylül tarihinde belli olacak. Artık sızıntıların hedefi iPhone 8 modeli olacak.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!