Sonunda benzin ve motorine indirim geldi

Uzun zamandır benzin ve motorine gelen zamlardan sonra bugün geceden itibaren geçerli olmak üzere ortalama 5 kuruşluk bir indirim yapıldı.

Sonunda benzin ve motorine indirim geldi
Sonunda benzin ve motorine indirim geldiTahir Yavuz

Akaryakıt dağıtım şirketleri tarafından benzin ve motorine ortalama 5 kuruş indirim yapıldı. Bugün geceden itibaren geçerli olacak indirim şehirler arasında farklılık gösterebilmektedir. Uzun zamandır zam alan benzin ve motorine gelen indirim vatandaşların yüzünü güldürdü.

Akaryakıt dağıtım şirketleri yaptığı açıklamasında benzin ve motorine indirim geldiğini belirtti. Yapılan açıklamada, bu fiyatların şehirler arası rekabet ve akaryakıt firmalarına göre benzin ve motorin fiyatlarında değişmelerin söz konusu olabileceğinin altı çizildi. Açıklamada, ''Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak benzinin fiyatı İstanbul'da 4,48 lira ike 4,43 liraya, Ankara'da 4.51 lira ike 4,46 liraya son olarak İzmir'de ise 4,49 lira iken 4,44 liraya indi. Motorin fiyatları bu geceden itibaren geçerli olmak üzere İstanbul'da 3,79 lira iken 3,73 liraya, Ankara'da 3,85 lira iken 3,79 liraya ve son olarak İzmir'de ise 3,81 lira iken 3,75 liraya düştü'' ifadeleri kullanıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!