Kısmetse Olur'da Bugün Neler Yaşandı - 8 Eylül Perşembe

Kısmetse Olur 2. Sezon başladığı günden bu yana gündemden düşmüyor. Geçen sezon kavgaları, aşkları ve skandalları ile çok konuşulan yarışma yeni sezona da hızlı bir giriş yaptı. 7 Eylül Çarşamba günü ekranlara gelen bölümde Kısmetse Olur kızlar evi birbirine girdi. Yarışmacılar daha ikinci günden kavgaya tutuştu. Peki, Kısmetse Olur 2. Sezonda bugün neler yaşandı? 8 Eylül Perşembe Kısmetse Olur’da neler oldu?

Kısmetse Olur'da Bugün Neler Yaşandı - 8 Eylül Perşembe
Kısmetse Olur'da Bugün Neler Yaşandı - 8 Eylül PerşembeTahir Yavuz

Ekranların en çok izlenen evlilik yarışmalarından biri olan Kısmetse Olur 2. Sezonu ile televizyon gündemine damga vurdu. Kısmetse Olur 2. Sezon yeni bölümde dün kızlar evinde büyük bir kavga çıktı. Evin dikkat çeken yarışmacılarından olan Gamze ve Aycan arasında neden tartışma çıktı?

Gamze ve Aycan Neden Kavga Etti?

Kısmetse Olur 2. Sezon henüz yeni başlamasına rağmen özellikle kızlar evinde gruplaşmalar oldu. Dün ekranlara gelen bölümde Aycan ve Gamze arasında sesler yükseldi. Hatta iki taraf da birbirlerine aşırı derecede yüklenerek ağır kelimeler kullandı. Bu görüntüler Erkekler Evi’ne de verildi. Erkekler evi bu görüntüleri izleyince kızlardan korktuklarını söyledi. Hatta dün Aycan’ı kırmızı odaya çağıran Şahin bu davranışı tasvip etmediğini söyleyince ikili arasındaki ipler koptu. Eski arkadaş olduklarını açıklayan Aycan ve Hazal arasında da gerilim yaşandı. Yaşanan tartışmanın ardından duygusal kişiliği ile dikkat çeken Hazal gözyaşlarına boğuldu.

Hazal ve Semih Aşkı mı Doğuyor?

Geçen yıl Kısmetse Olur evinin en dikkat çeken yarışmacılarından olan Semih, aradığı aşkı bulamamış ve eve veda etmişti. Yeni sezonda da Kısmetse Olur’da yarışan Semih, evin Karadeniz’li güzeli Hazal ile kırmızı odada buluştu. Hazal’a hayran bakışları gözlerden kaçmayan Semih, evde evlenilebilecek gelin adayı olarak Hazal’ı gördüğünü de itiraf etti. Bu görüntüler akıllara Hazal ve Semih Aşkı mı Doğuyor sorularını getirdi.

Adnan ve Didem Arasında Gerilim

Yine geçen sezonun popüler damat adaylarından Adnan’da Kısmetse Olur Evi’nin damat adayları arasında yer alıyor. Favori gelin adayı sorulduğunda Didem ismini veren Adnan, kırmızı odaya Didem’i çağırmayınca ikili arasında gerginlik yaşandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kübra     2017-02-22 adnan ve didem çok yakışıyo ama sibelle gökhan hiç yakışmıyor gökhan sen daha iyisin ama neden sibel yaaa
eda     0000-00-00 adnan sana didemden hayir gelmez yol yakin ken ayril derim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!