Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Nazmiye Çam Cinayetinin Sır Perdesi Aralanacak mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert sezona hızlı bir giriş yaptı. Önce kayıpları bulan Müge Anlı, şimdi de 7 yıl önce işlenen Nazmiye Çam cinayetinin dosyasını yeniden açtı. Nazmiye Çam, 7 yıl önce bir aile cinayetine kurban gitmiş, eşi kayınpederi ve kayınbiraderi cinayet zanlıları olarak tutuklanmıştı. Ancak daha sonra sanıklar hakkında yeterli delil olmadığı gerekçesi ile beraat kararı çıkmıştı. Peki Nazmiye Çam’ı kim öldürdü? Nazmiye Çam, Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tarafından mı öldürüldü. Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı yoksa serbest mi kalacak? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün yaşananlar!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Nazmiye Çam Cinayetinin Sır Perdesi Aralanacak mı?
Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Nazmiye Çam Cinayetinin Sır Perdesi Aralanacak mı?Tahir Yavuz

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonu ile yine bomba gibi geldi. Kayıpların bulunduğu, cinayetler üzerindeki sır perdelerinin aralandığı programda 7 yıl önce işlenen Nazmiye Çam cinayeti yeniden gündemde.

Nazmiye Çam’ı Kim Öldürdü?

Trabzon’un Akçabat ilçesinde 7 yıl önce öldürülen Nazmiye Çam cinayetinin sanıkları Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam önce müebbet hapis cezasına çarptırılmış, daha sonra ise sanıklar hakkında beraat kararı çıkmıştı. Ancak Yargıtay bu kararı bozmuştu. Oldukça karmaşık bir olay haline gelen Nazmiye Çam cinayeti yeniden Müge Anlı’nın gündemine geldi. Müge Anlı’nın stüdyo konukları arasında Ahmet Çam ve Babası Ali Yaşar Çam’da vardı. Ali Yaşar Çam, gelini ile aralarında ilişki olduğu iddialarını yalanlayarak bu cinayeti kendisinin işlediğini kabul etmedi.

Ahmet Çam Cinayet Saatini Nereden Biliyordu?

Nazmiye Çam cinayetinin katil zanlılarından olan Ahmet Çam, yengesinin babası ve ağabeyi tarafından öldürüldüğünü kendisinin de onlara yardım ettiğini emniyette verdiği ifadede belirtmişti. Ancak Ahmet Çam stüdyoda farklı ifadeler kullanınca akıllara Ahmet Çam Cinayet Saatini Nereden Biliyordu soruları geldi. Sona yaklaşılan Nazmiye Çam cinayetinde şimdi Yargıtay’ın vereceği karar bekleniyor. Yargıtay Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam’ı suçlu bulacak mı? Yoksa. Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam hakkında Yargıtay’dan da beraat kararı çıkacak mı? Nazmiye Çam dosyası karmaşıklığı ile bir süre daha Müge Anlı ile Tatlı Sert programının gündemini meşgul edeceğe benziyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!