Cudi Dağı'nda büyük operasyon! Bölgeden dumanlar yükseliyor

Şırnak'ta bulunan Cudi Dağı'na PKK'lı teröristlere yönelik geniş kapsamlı bir operasyon başlatıldı. Bölgeye top atışları gerçekleştirildi ve dumanların yükseldiği gözlemlendi.

Cudi Dağı'nda büyük operasyon! Bölgeden dumanlar yükseliyor
Cudi Dağı'nda büyük operasyon! Bölgeden dumanlar yükseliyorTahir Yavuz

CUDİ DAĞI'NDA BÜYÜK OPERASYON!!!

PKK'lı teröristlere yönelik Cudi Dağı'na dev bir operasyon için düğmelere basıldı. Şırnak ilinin Silopi ilçesinde kuzeyde kalan Cudi Dağı'na top atışları ile birlikte geniş kapsamlı bir operasyon başlatıldı. Operasyonlar sürerken bölgeden dumanların yükseldiği gözlemlendi.

Cudi Dağı'da yürütülen büyük operasyona Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'na bağlı bulunan birliklerin katıldığı belirtildi. Ayrıca Körseli ve Derebaşı arasında kalan bölgede PKK'lı teröristler ile yakın temas sağlandığı ifade edildi. Bölgedeki askeri birlikler tarafından Cudi Dağı'na belli aralıklar ile top atışları gerçekleştirilerek operasyon sağlamlaştırıldı. Top atışlarının yapıldığı bölgelerden dumanlar yükseldi ve çatışma sesleri ilçe merkezinden duyuldu. Bölgede geniş çaplı operasyonlar devam etmektedir. Henüz uzun süreli çatışmaya girilmediği belirtildi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!