Seviyor Sevmiyor 9. bölümünde gariplikler yaşanıyor

Atv ekranlarının sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor'un 9. bölüm fragmanında birçok gariplik ve şaşkınlık içeren olaylar yaşanacak. Deniz ve İrem'in arasında kara kedi giriyor. araları bozulan ikili bu durumdan oldukça rahatsız oluyor ve hemen çözmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde çok huzursuz oluyorlar. Yiğit herşeyi öğrenecek mi yoksa...

Seviyor Sevmiyor 9. bölümünde gariplikler yaşanıyor
Seviyor Sevmiyor 9. bölümünde gariplikler yaşanıyorTahir Yavuz

Atv ekranlarında oynayan ve seyircilerini adeta ekrana kilitleyen dizi Seviyor Sevmiyor, büyük bir ilgi odağı haline geldi. Önceki bölümlerinde olduğu gibi 9'uncu bölümde de sevenlerini ekranın başından ayırmayacak. Dizinin yeni bölümünde nefesler tutulacak gibi gözüküyor. Birçok heyecan dolu anlar yaşanırken bir yandanda gülücükler eksik olmayacak. Yeni bölümde ilginç gelişmeler ve olaylar yaşanacak. Seviyor Sevmiyor 9. bölüm fragmanında yaşananlar, yeni bölümde herkesin şok olacağı izlenimini bıraktı.

Seviyor Sevmiyor 9. Bölümde Neler Olacak? Önceki Bölümde Neler Yaşandı?

Ekranların vazgeçilmez dizilerinin başında gelen dizinin yeni bölümü oldukça heyecanlı geçecek gibi gözüküyor. En son bölümünde nefesleri kesecek olaylar yaşanmıştı. Seciyor Sevmiyor'un 9'uncu bölümüde öncekinden fark yaratmayacak. Oldukça heyecan dolu anlar içeren yeni bölümde aynı zamanda garipliklerde meydana gelmektedir. Deniz, Yiğit'in ilginç ve garip konuşmalarından kuşkulanmıştır. Fakat ne yapacağını bilmediğinden çok çaresiz kalmıştır.

Seviyor Sevmiyor önceki bölümünde Deniz birçok şaşırtıcı olaya şahit olmuştur. Öncelikle İrem ve Yiğit'in yakınlaşmalarına ve evlilik teklifine denk gelmiş ve oldukça morali bozulmuştur. Bu nedenle İrem ve Deniz'in arasına kara kedi girmişti. Her iki tarafta bu durumdan rahatsız olmuş ve acı çekmeye başlamıştı. Buna artık tahammül edemeyen Deniz, İstanbul'dan taşınmak istemişti. Bu duruma kayıtsız kalan Tuna ise Deniz'in bu yolculuğunda onunla beraber olmak istemişti. Durumlar iyice karışırken İrem vicdan azabı çekmeye başlayıp ve Yiğit'i kendisinden soğutmaya çalışmıştı. Tuna ise uzun zamandır Deniz'e olan aşkını itiraf edememiş ve ona bu yolculukta bir şans doğmuştu. İrem ve Deniz beraber olmadan yapamazlar ve içlerini huzursuzluk kaplamıştır. Tek çare ise barışıp herşeyi Yiğit'e anlatmak olacaktır. Çok çekişmeli ve stresli geçen bölümde nefesler tutuldu.


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!